باکس شگفت انگیز رز و لیلیوم ترکیه

باکس شگفت انگیز رز و لیلیوم (ترکیه)

باکس شگفت انگیز رز و لیلیوم (ترکیه)

$‎46.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎3.95
عروسک
$‎4.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

خوشبختانه از طریق گل فروشی آنلاین گل‌بازار امکان ارسال گل به ترکیه، خرید گل در ترکیه و سفارش گل در ترکیه را دارید. در هر جای ایران که باشید فرصت ارسال گل به ترکیه را در اختیارتان است. اگر عزیزان شما در ترکیه زندگی می‌کنند، با سفارش گل از گل‌بازار می‌توانید آن‌ها را سورپرایز کنید. هر زمان که شما سفارش گل در ترکیه را انجام دهید، پروسه‌ی ارسال گل به ترکیه خیلی سریع آغاز خواهد شد و گل‌ها در زمانی اندک درب منزل یا شرکت گیرنده قابل‌دریافت خواهند بود.

ارسال گل به ترکیه
در سال‌های اخیر که مهاجرت ایرانیان به ترکیه افزایش پیدا کرده‌، همزمان درخواست برای ارسال گل به ترکیه نیز فزونی یافته‌‌است. این مورد سبب شده که ما در گل‌بازار تمرکزی ویژه روی سرویس ارسال گل به ترکیه داشته باشیم تا بتوانیم این پروسه را به بهترین شکل انجام دهیم. این به‌معنای آن است که در صورت سفارش گل در گل‌بازار به نیت ارسال گل به ترکیه می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که گل‌ها به بهترین شکل و در سریع‌ترین زمان به دست عزیزان شما در ترکیه می‌رسند. بنابراین نه از بابت طراوت و تازگی گل‌ها و نه از بابت ارسال گل به ترکیه در کمترین زمان هیچ نگرانی نداشته باشید و با اطمینان فرآیند خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه را از طریق فروشگاه گل بازار انجام دهید.

ویژگی‌های باکس شگفت انگیز رز و لیلیوم
هر زمان که قصد می‌کنیم «گل» یا «دسته‌گل» به عزیزان‌مان هدیه دهیم، هر مقصود و منظوری که داشته باشیم قطعاً این نیت را هم داریم که «زیبایی» را به‌واسطه‌ی نماد زیبایی یعنی گل به عزیزان‌مان هدیه دهیم. خوشبختانه باکس شگفت انگیز رز و لیلیوم این عنصر یعنی زیبایی را به بهترین شکل در خود دارد. گل لیلیوم یا گل سوسن که در این باکس گل به کار رفته در مسیحیتِ کاتولیک نماد «طهارت» و «معصومیت» است. ترکیب این گل با گل رز افزون بر زیبایی‌ای که آفریده موجب شده وقتی آن را به کسی هدیه دهیم، هم زیبایی، هم عشق و هم البته پاکیزگی و معصومیت را هدیه دهیم، آن هم به کسی که باور داریم معصومیت، زیبایی و البته عشق همه با هم در وجود او دیده می‌شوند. اگر برای خرید گل در ترکیه یا سفارش گل در ترکیه به‌دنبال خرید باکس گلی که توانایی انتقال احترام و عشق و علاقه را به‌صورت همزمان داشته باشید هستید، بی‌تردید باکس شگفت انگیز رز و لیلیوم می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد. با ارسال گل به ترکیه و درب منزل عزیزان‌تان نه‌تنها سورپرایزشان کنید، بلکه احساسات‌تان را به ناب‌ترین شکل از ایران برای‌شان بفرستید. در آخر آن که ارسال گل به ترکیه نه از ایران بلکه از خود ترکیه صورت می‌گیرد. شعب مختلف گل بازار در ترکیه باکس گل را برای شما آماده می‌کنند، بنابراین ممکن است شعبه‌ای که باکس گل را آماده می‌کند دقیقاً باکس گلی که در تصویر مشاهده می‌فرمایید را آماده نکند، اما تا حد بسیاری شبیه به همین باکس گل در تصویر و البته هم‌ارزش با همین خواهد بود.


شرایط و ضوابط:
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس شگفت انگیز رز و لیلیوم (ترکیه)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!