ارسال باکس گل رزهای رنگین کمان به استرالیا

باکس گل رزهای رنگین کمان (استرالیا)

باکس گل رزهای رنگین کمان (استرالیا)

$‎74.69
موجودی: ناموجود
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

رز رنگین کمانی، رزی است که گلبرگهایش به طور مصنوعی رنگ شده‌ است. با شکافتن ساقه گیاه و قرار دادن هر قسمت در آب با رنگهای متفاوت، رنگها به سوی گلبرگها کشانده می‌شوند که منجر به یک رز چند رنگی می‌شود. گلهای رز بصورت تازه و دستچین شده تهیه و آماده می شوند. هر شاخه گل رز شامل رنگهای زرد، آبی، سبز، بنفش و یا صورتی می باشد. در صورتی که قصد دارید برای تولد و یا هر مناسبتی برای عزیزانتان هدیه ای خاص سفارش دهید، باکس گل فوق، انتخابی خواهد بود که آنها را به‏ وجد خواهد آورد.

شرایط و ضوابط
امکان ارسال و تحویل گل و هدیه در استرالیا در روز یکشنبه وجود ندارد. تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی آنلاین گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید گل و سفارش آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین جعبه گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گل فروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل رزهای رنگین کمان (استرالیا)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط