Golbazar

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

جمع جز: 0.00 $

ارسال گل به سوئیس

تنظیم جهت صعودی

مشبک  لیست 

تا بر صفحه
 1. دسته گل لاله های رنگی (سوئیس)

  دسته گل لاله های رنگی (سوئیس)

  دسته گل رز صورتی شامل گل های رز زیبای صورتی رنگ می باشد. ارسال گل رز صورتی می تواند مفاهیم گوناگون و مختلفی را بیان کند. به صورت کلی گل رز صورتی نشانه ی قدردانی، تحسین، ظرافت، بی گناهی و شادی و شادمانی است که ظرافتی دخترانه را بیان می کند. تردید نداشته باشید که همکاران سوئیسی ما تازه ترین گل ها را برای شما آماده خواهند کرد تا شما مطمئن ترین و بهترین سفارش اینترنتی گل خود را تجربه کنید و عزیزانتان را از راه دور سوپرایز کنید. دسته گل فوق شامل ۳۰ شاخه رز صورتی می باشد.

  بیشتر بدانید
  از 68.95 $
 2. دسته گل پرنیان (سوئیس)

  دسته گل پرنیان (سوئیس)

  دسته گل پرنیان شامل انواع مختلفی از گل های زیبای فصلی است. گل رز، ژربرا، داوودی و میخک با ترکیبی از برگ های فصلی و ویژه به روشی عاشقانه و زیبا د رکنار هم گل آرایی شده اند. رایحه خوش این دسته گل عزیزان شما را سرمست کرده و باعث می شود تا عطر و بویی خوش و دلپذیر محیط اطراف را عطرآگین کرده و باعث ایجاد یک حس خوب و انرژی فزاینده در وجود آنها شود. عزیزانتان با دیدن این دسته گل رنگارنگ همواره به یاد شما افتاده و محبت شما را دل می ستایند. با سفارش آنلاین دسته گل فوق لبخند را بر لبان عزیزانتان بنشانید.

  بیشتر بدانید
  از 99.95 $
 3. دسته گل بی همتا (سوئیس)

  دسته گل بی همتا (سوئیس)

  زیبایی و بی همتا بودن دسته گل فوق مربوط به ریز و درشت بودن و متنوع بودن گل هایش می باشد که با برگ های سبز تزیینی به زیبایی تزیین شده اند و دسته گلی دل فریب و جذاب را به وجود آورده اند. دسته گل فوق شامل گل رز، داوودی و دیگر گل های زیبای تزیینی می باشد. شما می توانید با سفارش آنلاین دسته گل فوق عزیزانتان را در مناسبت های مختلف مانند تولد، تشکر، سالگرد ازدواج و یا حتی بی بهانه سوپرایز کنید.

  بیشتر بدانید
  از 91.95 $
 4. دسته گل رز صورتی (سوئیس)

  دسته گل رز صورتی (سوئیس)

  دسته گل رز صورتی شامل گل های رز زیبای صورتی رنگ می باشد. ارسال گل رز صورتی می تواند مفاهیم گوناگون و مختلفی را بیان کند. به صورت کلی گل رز صورتی نشانه ی قدردانی، تحسین، ظرافت، بی گناهی و شادی و شادمانی است که ظرافتی دخترانه را بیان می کند. تردید نداشته باشید که همکاران سوئیسی ما تازه ترین گل ها را برای شما آماده خواهند کرد تا شما مطمئن ترین و بهترین سفارش اینترنتی گل خود را تجربه کنید و عزیزانتان را از راه دور سوپرایز کنید. دسته گل فوق شامل ۳۰ شاخه رز صورتی می باشد.

  بیشتر بدانید
  از 85.95 $
 5. دسته گل پر فروغ (سوئیس)

  دسته گل پر فروغ (سوئیس)

  دسته گل زیبای فوق از گل های لیلیوم سفید رنگ تشکیل شده است. بعلت اینکه از گل های سفید رنگ در این دسته گل استفاده شده است می توانید برای تمام مناسبتها از گل فروشی آنلاین گل بازار سفارش دهید. انتخاب گل برای برخی مناسبتها مانند ترحیم و یا مراسم عروسی و مانند این موارد کمی مشکل به نظر می رسد. گل فروش ما سعی کرده است دسته گلی آماده کند که انتخاب شما را سهل و آسان کند. خرید اینترنتی هدیه گل شما با تزئینی زیبا و دلنشین به عزیزانتان در کشور سوئیس تقدیم خواهد شد. این دسته گل در حالت عادی شامل گلدان نمی باشد.

  بیشتر بدانید
  از 77.95 $
 6. دسته گل رز های رنگی (سوئیس)

  دسته گل رز های رنگی (سوئیس)

  این دسته گل شامل گلهای رز رنگارنگ به همراه تزئینی با برگهای سبز می باشد. گلهای رز در رنگهای مختلف و با توجه به فصل حاضر به سفارش شما انتخاب و توسط گل فروش، گل آرایی و آماده ارسال به گیرنده خاص شما می شوند. گلها بصورت اختصاصی، تازه و باطراوت انتخاب می شوند و برای هر مناسب ویژه ای مانند تبریک تولد، ازدواج، و یا مناسبتهای عاشقانه مناسب می باشند. به همراه این دسته گل، پیام شما برای مخاطبتان در هر کجای سوئیس که سکونت دارند را در کارت مناسبی تحویل می دهیم. گل فروشی آنلاین گل بازار ارسال گل به خارج شما را در همان تاریخ و روزی که انتخاب نمودید به دست عزیزانتان می رساند. دسته گل فوق شامل ۳۰ شاخه رز رنگی می باشد.

  بیشتر بدانید
  از 85.95 $
 7. دسته گل رز ۳ شاخه (سوئیس)

  دسته گل رز ۳ شاخه (سوئیس)

  گل رز قرمز مظهر عشق، مهربانی و نماد پاکی و خلوص نیت بوده که عاشقان و دلباختگان برای ابراز علاقه و عشق خود به معشوق آنرا هدیه می دهند. خرید گل رز همیشه بهترین روش برای گفتن دوستت دارم است. شما می توانید با خرید شمع و یا بادکنک زیبا و فانتزی که زیر هر محصول و در قسمت خرید خود را کامل تر کنید قرار دارد، تاثیر مثبت هدیه ی خود را دو چندان کنید و همرا با ۳ شاخه رز قرمز ارسال کنید و روزی خاطره انگیز را برای عزیزانتان رقم بزنید.

  بیشتر بدانید
  از 49.95 $
 8. دسته گل رز قرمز (سوئیس)

  دسته گل رز قرمز (سوئیس)

  دسته گل رز قرمز همانگونه که از نامش مشخص است شامل گل های زیبا و دل انگیز رز قرمز می باشد. گل رز قرمز نماد پاکی، عشق، علاقه و صداقت در احساسات است. گل های رز زیبا و باطراوت این دسته گل به شکلی زیبا و فریبنده در کنار یکدیگر قرار می گیرند و دسته گل زیبا و دلربایی را خلق می کنند که عزیزان شما را به راحتی تحت تاثیر قرار می دهند؛ بنابراین اگر قصد ارسال گل به سوئیس را دارید خرید این دسته گل زیبا را به شما توصیه می کنیم. این محصول در حالت عادی شامل گلدان نبوده و چنانچه مایل باشید این گل زیبا به همراه گلدانی نفیس برای عزیزانتان ارسال گردد و آنها بتوانند گل ها را در گلدانی که شما تهیه دیده اید نگهداری نمایند، می توانید در قسمت سوپرایز خود را کامل تر کنید گلدان را اضافه کنید. دسته گل فوق شامل ۳۰ شاخه رز قرمز می باشد.

  بیشتر بدانید
  از 108.95 $
 9. گلدان ارکیده بنفش (سوئیس)

  گلدان ارکیده بنفش (سوئیس)

  سفارش گل ارکیده بهترین هدیه برای ادارات و منازل بوده و زینت بخش محیط خانه و کاری شما و یا عزیزانتان خواهد بود. با خرید گل ارکیده شما نه تنها زیبایی یک گل را هدیه می دهید بلکه با ماندگاری بالای آن، یادآور لحظه شیرین هدیه دادن آن به عزیزانتان خواهید بود و عزیزانتان با دیدن این گل زیبا همواره محبت شما را در دل می ستایند. سفارش گل ارکیده برای تمامی فصل ها مناسب بوده و این گل پس از قرار گرفتن در گلدانی زیبا برای عزیزان شما که در سوئیس سکونت دارند، ارسال می گردد. خرید گل ارکیده و هدیه دادن آن بیانگر احساسات پاک و لطیف شما به کسانی است که دوستش دارید، بنابراین تردید نداشته باشید که خرید اینترنتی گل ارکیده مناسب ترین هدیه برای روز مادر، روز پدر، روز تولد، تبریک مراسم افتتاحیه، روز پزشک و یا برای قدردانی و سپاس از یک دوست و رفیق است.

  بیشتر بدانید
  از 78.95 $
 10. گلدان ارکیده سفید (سوئیس)

  گلدان ارکیده سفید (سوئیس)

  سفارش گل ارکیده بهترین هدیه برای ادارات و منازل بوده و زینت بخش محیط خانه و کاری شما و یا عزیزانتان خواهد بود. با خرید گل ارکیده شما نه تنها زیبایی یک گل را هدیه می دهید بلکه با ماندگاری بالای آن، یادآور لحظه شیرین هدیه دادن آن به عزیزانتان خواهید بود و عزیزانتان با دیدن این گل زیبا همواره محبت شما را در دل می ستایند. سفارش گل ارکیده برای تمامی فصل ها مناسب بوده و این گل پس از قرار گرفتن در گلدانی زیبا برای عزیزان شما که در سوئیس سکونت دارند، ارسال می گردد. خرید گل ارکیده و هدیه دادن آن بیانگر احساسات پاک و لطیف شما به کسانی است که دوستش دارید، بنابراین تردید نداشته باشید که خرید اینترنتی گل ارکیده مناسب ترین هدیه برای روز مادر، روز پدر، روز تولد، تبریک مراسم افتتاحیه، روز پزشک و یا برای قدردانی و سپاس از یک دوست و رفیق است.

  بیشتر بدانید
  از 78.95 $
تنظیم جهت صعودی

مشبک  لیست 

تا بر صفحه