جعبه‌ گل‌ داوودی

جعبه‌ گل‌ داوودی

جعبه‌ گل‌ داوودی

$‎18.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین جعبه گل داوودی همان طور که از اسمش پیداست یک باکس زیبا و شیک است که گل های داوودی را در خود جای داده است. گل های داوودی به دلیل زیبایی خاص و رنگبندی و شکل ظاهری متنوع و همچنین گلبرگ های فراوان و کوچک خود بسیار معروف هستند. کمتر باکس و یا دسته گلی وجود دارد که گل های داودی در آن به کار نرفته باشد. به قدری گل های داوودی زیبا و محبوبند که هرکسی دوست دارد برای عزیزانش با هر سلیقه ای یک جعبه مملو از گل های زیبای داودی ارسال کند. همواره به یاد داشته باشید که با سفارش آنلاین جعبه گل داودی، به راحتی و از راه دور و یا نزدیک می توانید غبار غم و دوری را از دل ها بزدایید و عشق و شادی را جایگزین آن کنید. گل های داودی نماد مثبت بینی، شادی و زندگی طولانی است؛ یعنی با ارسال این باکس گل می توانید برای عزیزان تان خصوصا در روز تولدشان آرزوی یک زندگی شاد و طولانی را داشته باشید. چیدمان این گل ها به صورتی است که گل های داودی در یک باکس مربعی در کنار هم به گونه ای چیده می شود تا یک باکس پر از گل های زیبا را به وجود آورد و گل آراهای چیره دست گل بازار با خلق این چنین باکسی توانسته باشند سهمی در شاد کردن عزیزان تان داشته باشند. در این جعبه گل یکی از مناسب ترین هدیه ها برای سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، جشن فارغ التحصیلی، به دنیا آمدن نوزاد و قدم نو رسیده، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست همچنین افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این جعبه گل 30 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ گل‌ داوودی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط