جعبه گل صورتی

جعبه گل صورتی

جعبه گل صورتی

Rating:
80% of 100
$‎23.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

این هدیه شامل یک باکس زیبا و مدرن می باشد که طراحی آن به گونه ای شکل گرفته که گل های استفاده شده در اطراف و یک جعبه شکلات در وسط آن قرار می گیرد. گل های به کار رفته شده در این باکس شگفت انگیز رز هلندی و گل های میخک می باشند. رز های هلندی از مرغوب ترین و اصیل ترین رز ها هستند که به خاطر داشتن ماندگاری بالا و همچنین رنگ های خاص از محبوبیت بالایی بر خوردارند. چیدمان رز های هلندی در کنار گل های میخک باعث هر چه زیبا تر شدن این باکس گل شده است. گل های میخک دارای تنوع و رنگبندی زیادی هستند، که ترکیب آن با گل های رز هر چشمی را خیره می کند. با خرید آنلاین باکس گل صورتی با شکلات، همزمان هم گل هدیه می دهید و هم کام عزیزان تان را شیرین می کنید. خرید گل همیشه حال دل را خوب کرده و تاثیر بسیار مثبتی در روحیه ی افراد دارد. این گل مناسب برای سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه و عذر خواهی از یک دوست است. شما با هدیه دادن این باکس به هر آنکس که دوستش دارید لحظات شاد و احساسی را برای او رقم می زنید.

 

جزئیات

طول، عرض و ارتفاع حدودی این جعبه گل 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی، میخک و یک جعبه شکلات قلبی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:جعبه گل صورتی
We found other products you might like!
Related Products