جعبه گل صورتی

جعبه گل صورتی

جعبه گل صورتی

امتیاز:
80% of 100
$‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

اگر به دنبال یک جعبه گل متفاوت می گردید، خرید آنلاین جعبه گل صورتی می تواند انتظارات شما را از یک باکس گل زیبا برآورده کند. گل های به کار رفته در این باکس شگفت انگیز، رز هلندی و گل های میخک هستند که در وسط آن ها یک جعبه شکلات نیز قرار گرفته است. رز های هلندی از مرغوب ترین و اصیل ترین رز ها هستند که به خاطر داشتن ماندگاری بالا و همچنین رنگ های خاص از محبوبیت بالایی برخوردارند. همچنین گل های میخک با گلبرگ های چین دار خود همواره به عنوان یک گل زیبا در گل آرایی و زیبا سازی باکس های گل استفاده شده است. این هدیه شامل یک باکس زیبا و مدرن می باشد که طراحی آن به گونه ای شکل گرفته که گل های استفاده شده در اطراف و یک جعبه شکلات در وسط آن قرار می گیرد. گل های رز لب صورتی همواره نماد قدردانی، تحسین، ظرافت و گل های میخک صورتی نماد عشق و علاقه زیاد بوده است. برای همین شما می توانید با خرید آنلاین باکس گل صورتی همراه با شکلات میزان قدردانی و همچنین عشق و علاقه خود را به عزیزان تان نشان بدهید. این باکس گل که توسط استادانی چیره دست طراحی شده، نشان از مهارت هرچه تمام تر گل آراهای حرفه ای گل بازار دارد. این گل مناسب برای سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تشکر و قدردانی، مراسم افتتاحیه، به دنیا آمدن قدم نورسیده، جشن فارغ التحصلی و عذر خواهی از یک دوست است.

جزئیات

طول، عرض و ارتفاع حدودی این جعبه گل 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی، میخک و یک جعبه شکلات قلبی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه گل صورتی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده