ارسال دسته گل بالرینا به اتریش

دسته گل بالرینا (اتریش)

دسته گل بالرینا (اتریش)

$‎49.95
موجودی: ناموجود
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

یک دسته گل زیبا برای دوستداران گلهای سنتی. گل های صورتی با آلسترومریای لطیف صورتی تکمیل شده و در میان تمام این گلهای رنگارنگ گل گیسوفیلا سفید کوچک قرار داده شده است. دسته گلی زرق و برق دار با سبک و ظرافتی است که مطمئنا درخور ابراز محبت شما به عزیزترین کسانتان در هر کجای اتریش که سکونت دارند می باشد. این دسته گل شامل ۱۰ شاخه رز صورتی، ۴ ٰشاخه آلسترومریای صورتی و گلهای ترئینی می باشد. این دسته گل در حالت عادی شامل گلدان نمی باشد.

شرایط و ضوابط

امکان ارسال و تحویل دسته گل فوق در اتریش در روز شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه وجود ندارد. تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل فروشی های مختلف با عکس کمی متفاوت باشد، گل های جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

ضمانت تازگی گل ها

گل بازار گسترده ترین و مطمئن ترین گل فروشی آنلاین در سراسر ایران، کیفیت و تازگی گل های انتخابی شما را ضمانت می کند. هر سفارش گل بعد از کنترل کیفیت توسط تیم کارشناسان گل بازار برای عزیزان شما ارسال می شود.

زبان گل ها

گاهی سخت است با جملات حرف خود را بیان کنیم؛ متخصصین گل آرایی ما در گل فروشی آنلاین گل بازار بهترین پیام رسان شما در سالگرد ازدواج، روز تولد، روز پدر و مادر، تبریک شب یلدا، روز ولنتاین، عید نوروز، روز دختر، روز پزشک و یا همدرد شما در مراسم ترحیم می باشد. با خرید گل و سفارش آنلاین گل بی بهانه عشق را به اطرافیان خود هدیه دهید.

ارسال فوری گل در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی گل بازار این افتخار را دارد که سفارش آنلاین گل و هدایای شما را با بالاترین کیفیت و سرعت در سراسر ایران و جهان درب منزل عزیزانتان تحویل دهد. عشق، زیبایی و طراوت را با ارسال گل و هدیه توسط معتبرترین گل فروشی آنلاین ایران، گل بازار تجربه کنید.

گل هدیه ای به یاد ماندنی

با خرید اینترنتی گل و سفارش آنلاین جعبه گل، سبد گل، گلدان گل، تاج گل و یا یک هدیه و ارسال آن توسط گل فروشی آنلاین گل بازار در سراسر ایران و جهان برای آنان که دوستشان دارید، لحظات ماندگار خلق کنید.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل بالرینا (اتریش)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!