دسته گل تولدت مبارک (آمریکا)

دسته گل تولدت مبارک (آمریکا)

دسته گل تولدت مبارک (آمریکا)

$‎95.95
موجودی: موجود
خرس تدی
$‎13.95
شکلات
$‎27.95
بادکنک
$‎8.95
کارت پستال
$‎6.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

با فرستادن گل به خارج در روز تولد عزیزانتان شادی را به آنها تقدیم کنید. اگر قصد خرید اینترنتی گل را دارید و می خواهید با سفارش گل به آمریکا روز تولد عزیزانتان را از دور به آنها تبریک بگویید و با سفارش گل آنها را سورپرایز کنید، گل بازار خرید اینترنتی گل فوق را به شما پیشنهاد می کند.

دسته گل تولدت مبارک قابل ارسال به تمام نقاط و شهرهای آمریکا می باشد. دسته گل تولدت مبارک هدیه ای بسیار زیبا از گل های رز به همراه گل های ژربرا و گل های زیبای داوودی و شب بو می باشد. این دسته گل جذاب به همراه گل های زیبا و رنگارنگ آن می تواند جشن تولدی تمام عیار و زیبا را برای شما رقم بزند. گل های رنگارنگ و شاداب در یک باکس سرامیکی که روی آن با حروف لاتین نوشته شده تولدت مبارک، قرار گرفته و برای عزیزان شما ارسال می گردد. مطمئن باشید که خرید اینترنتی گل تولدت مبارک عزیزان شما را در روز تولدشان حسابی سورپرایز خواهد کرد. شما با فرستادن گل به خارج در روز تولد عزیزانتان یک دنیا عشق و علاقه را به آنها هدیه می کنید. با سفارش گل به آمریکا و در روز تولد عزیزانتان شما به آنها یادآور می شوید که اگر چه آنها از شما دور هستند اما این دوری باعث نشده که شما بهترین روز یعنی روز تولد آنها را فراموش کنید. این دسته گل زیبا و جذاب قلب عزیزان شما را تسخیر کرده و آنها را شاد می کند. رنگ های جذاب و رنگارنگ این گلدان زینت بخش منزل و یا محل کار عزیزان شما خواهد بود. در گذشته فرستادن گل به خارج و یا سفارش گل به آمریکا کار سخت و تقریبا ناممکنی بود، اما امروزه و با کمک فروشگاه اینترنتی گل بازار خرید اینترنتی گل امری آسان و ساده می باشد. شما فقط باید آدرسی را که می خواهید دسته گل و یا هدیه شما به آن محل ارسال شود را وارد کنید تا ما آنرا در همان روز به دست عزیزانتان برسانیم. چه جذاب و زیبا خواهد بود که در جشن تولد عزیز شما در آمریکا با اینکه شما حضور فیزیکی ندارید، دسته گل زیبا و دلربا و فریبنده ای از سوی شما به دست عزیزتان برسد و گرمای عشق شما، مجلس و مهمانی روز تولد را گرمتر و زیباتر از قبل نماید. گل های به کار رفته در این باکس گل زیبا آنقدر خوشبو و خوش عطر هستند که رایحه خوش آن برای مدت ها باقی مانده و محیط را عطرآگین می کند. سفارش گل به آمریکا از سوب همکاران آمریکایی ما در گل بازار تهیه و برای عزیزان شما ارسال می گردد. فلوریست های آمریکایی با دستچین کردن گل های تازه و قرار دادن گل ها در باکس مخصوص تولدت مبارک، خرید اینترنتی گل شما را با بالاترین کیفیت به دست عزیزانتان می رسانند. فراموش نکنید که با فرستادن گل به خارج و سفارش گل به آمریکا شما قادر خواهید بود خاطره ای زیبا را در زیباترین روز زندگی عزیزانتان برایشان رقم بزنید. شاد باشید و شادی را پیشکش عزیزانتان کنید و به خاطر داشته باشید که خاطره ای خوش مهم تر از هر چیزی در این دنیاست.

شرایط و ضوابط
امکان ارسال و تحویل گل و هدیه در آمریکا در روز یکشنبه وجود ندارد. تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط پست ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل تولدت مبارک (آمریکا)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط