دسته گل رز رمانتیک ترکیه

دسته گل رز رمانتیک (ترکیه)

دسته گل رز رمانتیک (ترکیه)

$‎16.95
موجودی: موجود
گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎3.95
عروسک
$‎4.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

ارسال گل به ترکیه یا خرید گل در ترکیه از آن کارهای فوق‌العاده‌ای است که می‌توانید برای ابراز عشق و علاقه‌تان از ایران به عزیزتان در ترکیه انجام دهید. در این بین، رز قرمز برای انتقال حس دوست‌داشتن و عاشق‎بودن از ایران به ترکیه بهترین انتخاب از میان گل‌های متعدد است. اگر دسته گل رز رمانتیک را سفارش دهید و هیچ خبری هم مبنی بر سفارش گل در ترکیه به عزیزتان ندهید، قطعاً او به‌هنگام دریافت گل درب منزل خود بسیار سورپرایز خواهد شد. همچنین این فرصت را دارید که همزمان با سفارش گل در ترکیه نسبت به سفارش سایر سورپرایزهای ما از جمله شکلات، کارت‌پستال، عروسک و قلب عاشقانه اقدام کرده و سورپرایزتان را خاص تر کنید.

ارسال زیبایی و عشق از ایران به ترکیه
با ارسال گل به ترکیه از ایران – آن هم دسته گل زیبا و عاشقانه‌ی رز قرمز – می‌توانید زیبایی و طراوت و البته عشق را از ایران برای عزیزتان در ترکیه ارسال کنید. گل رز قرمز از دیرباز همواره نمادی از عشق و خلوص محبت بوده و هنوز هم در میان فرهنگ‌های مختلف همین معنی را دارد. وقتی که از ایران سفارش گل در ترکیه یا خرید گل در ترکیه را انجام می‌دهید و گل به دست عزیز شما در ترکیه می‌رسد قطعاً موجبات خوشحالی عزیزتان در ترکیه را فراهم می‌آورید. دریافت دسته گل رز رمانتیک توسط عزیزتان در ترکیه افزون بر حس خوشحالی، حس منحصر‌به‌فرد بودن را نیز به او القا می‌کند. این که شما از کشور ایران توانسته‌اید در زمانی سریع ارسال گل به ترکیه را انجام دهید و یک دسته‌گل عالی و عاشقانه آن هم به‌صورت ناگهانی و بدون خبر ارسال کنید باید هم حس منحصربه‌فرد بودن را در او شعله‌ور کند و اعتمادبه‌نفس‌اش را فزونی بخشد.

سفارش گل در ترکیه | خرید گل در ترکیه
شما عزیزان می‌توانید از ایران فرآیند سفارش گل در ترکیه را انجام دهید. در همین صفحه اگر دسته گل رز رمانتیک را به سبد خرید خود اضافه کنید، دسته گل نه از ایران بلکه از خود ترکیه برای عزیز شما ارسال خواهد شد. در واقع خرید گل در گل بازار برابر با خرید گل در ترکیه است. بنابراین با ارسال گل به ترکیه از خود ترکیه گل‌ها با تازگی و طراوت درب منزل تحویل داده خواهند شد. همچنین ازآن‌جا که دسته گل توسط نمایندگی گل بازار  در ترکیه به صورت تازه آماده می‌شود، ممکن است دقیقاً و کاملاً شبیه به دسته گل رز رمانتیک موجود در تصویر نباشد، اما می‌توانید این اطمینان را داشته باشید که دسته گل هم تا حد زیادی شبیه به تصویر خواهد بود و هم آن‌که هم‌ارزش همین دسته گل خواهد بود.


شرایط و ضوابط:
تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف در ترکیه با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز رمانتیک (ترکیه)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!