ارسال دسته گل لاله های قرمز به فرانسه | گل بازار

دسته گل لاله های قرمز (فرانسه)

دسته گل لاله های قرمز (فرانسه)

$‎41.95
موجودی: ناموجود
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

گل لاله قرمز از گذشته‌های دور تا کنون نمادی از عشق بوده و بنابراین گزینه‌ای مناسب برای کسانی است که از طریق ارسال گل به فرانسه یا خرید گل در فرانسه خواهان ابراز عشق و علاقه‌شان از ایران به معشوق‌شان در فرانسه هستند.

گل لاله قرمز خلوص و پاکی عشق را نمایان می‌سازد و می‌تواند حالت جسمیت‌یافته‌ی احساس عشق درونی در نظر گرفته شود. کسی که گل لاله قرمز را از ایران از کیلومترها فاصله برای فرانسه و برای کسی که به او علاقه‌مند است ارسال می‌کند، می‌تواند به‌خوبی و به‌صورتی ناب و بی‌آلایش نشان دهد که تا چه حد قلب‌اش برای آن‌که در فرانسه به‌سرمی‌برد می‌تپد. سفارش گل در فرانسه آن هم از ایران و آن هم به‌صورت اینترنتی و بدون کمترین دردسر قطعاً از آن موارد مطلوبی است که در ابتدا باورشان دشوار جلوه می‌کند، اما در عمل است که می‌توان دید این فرآیند تا چه مطمئن، ساده و راضی‌کننده انجام می‌گیرد.

هر زمان که سفارش گل در فرانسه را به‌واسطه‌ی سفارش گل در فروشگاه اینترنتی گل بازار انجام دهید، می‌توانید این توقع را داشته باشید که در عرض 3 روز کاری دسته گل لاله‌های قرمز در فرانسه جلوی درب منزل عزیزان‌تان قابل‌دریافت باشد. ازآن‌جاکه دسته گل لاله‌های قرمز در فرانسه تهیه و آماده می‌شود، فرآیند ارسال گل به فرانسه و به درب منزل عزیزان‌تان زمان‌بر نیست و همین موجب می‌شود که گل‌ها با طراوت و با تازگی مثال‌زدنی تحویل داده شوند. همچنین ممکن است دسته‌گل لاله‌های قرمز که در فرانسه آماده می‌شود مقدار کمی با آن‌چه که در تصویر می‌بینید متفاوت باشد، اما قطعاً هم‌ارزش خواهد بود. ضمناً درصورتی‌که گیرنده‌ی دسته گل لاله‌های قرمز در فرانسه به‌هنگام تحویل گل توسط سفیر گل بازار در منزل نباشد، گل یا به دست همسایه یا به دست نگهبان داده خواهد شد، درغیر‌این‌صورت سفیر گل‌ها را در پشت درب و در مکانی امن قرار خواهد داد.

در آخر آن که همزمان با سفارش گل در فرانسه شرایط سفارش سایر سورپرایزهای گل‌بازار از جمله گلدان، عروسک، کارت‌پستال و شکلات را نیز دارید. هر یک از این موارد را که سفارش دهید، ارسال آن‌ها همراه با ارسال گل به فرانسه خواهد بود.

شرایط و ضوابط
امکان ارسال و تحویل گل و هدیه در فرانسه در روز یکشنبه وجود ندارد. تزئین گل های ارسالی و نوع گل های تزئینی ممکن است با توجه به گل‌فروشی‌های مختلف با عکس کمی متفاوت باشد، گلهای جایگزین مشابه و هم ارزش گل های عکس خواهند بود. سفارش گل و یا هدیه شما توسط گل‌فروش ارسال می شود. در صورت عدم حضور گیرنده در محل، سفارش شما در مکانی امن پشت درب منزل گذاشته می شود و یا به نگهبان یا همسایه تحویل داده می شود.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل لاله های قرمز (فرانسه)
محصولات مرتبط