خرید اینترنتی سبد گل رز سفید | گل بازار

سبد گل رز سفید و داوودی

سبد گل رز سفید و داوودی

Rating:
100% of 100
$‎29.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین سبد گل رز سفید و داوودی که شامل گل های رز سفید مرغوب هلندی بوده که به همراه گل های داوودی سفید رنگ، درون یک سبد بیضی شکل قرار گرفته که گزینه ای مناسب برای تقدیم کردن به عزیزان شما است. ترکیب زیبای رز های سفید هلندی و داوودی، سبدی جذاب و رویایی را خلق کرده که می تواند مناسب ترین گزینه برای ارسال گل به منظور تبریک تولد، مراسم ازدواج و نامزدی و یا مراسم افتتاحیه همچنین تشکر و قدردانی باشد. سفارش آنلاین سبد گل رز سفید و داوودی یک هدیه ای ارزنده در مناسبت هایی چون سالگرد ازدواج، اولین دیدار عاشقانه، عذرخواهی از یک دوست، عیادت از یک بیمار و حتی برای عرض تسلیت به کسانی که به تازگی عزیزی را از دست داده است. ارسال گل رز مناسبترین هدیه برای کسی است که دوستش دارید و به او عشق می ورزید. اگر می خواهید با ارسال گل به ایران کسی را سورپرایز کنید و یا به او نشان دهید که چقدر دلتان برایش تنگ شده و دلتنگ او هستید با ارسال این سبد گل ساده ولی فوق العاده، بهانه مناسبی برای ابراز این حس زیبا است. خرید گل رز سفید برای نو عروسان نیز بسیار مناسب است. اگر می خواهید با ارسال گل به ایران برای زوجی تازه ازدواج کرده گل بفرستید و برایشان ارزوی خوشبختی و سلامتی کنید، این سبد زیبای سفید رنگ هدیه ای شایسته است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 25 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های رز سفید مرغوب هلندی به همراه گل های داوودی سفید رنگ می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:سبد گل رز سفید و داوودی
We found other products you might like!
Related Products