خرید اینترنتی سبد گل رز سفید | گل بازار

سبد گل رز سفید و داوودی

سبد گل رز سفید و داوودی

امتیاز:
100% of 100
$‎28.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین سبد گل رز سفید و داوودی، شامل گل های رز سفید هلندی به همراه گل های داوودی سفید رنگ است که درون یک سبد حصیری گرد قرار گرفته تا یکی از گزینه های شما برای سورپرایز کردن عزیزان تان باشد. گل های داودی یکی از متنوع ترین گل ها در شکل ظاهری و رنگ بندی هستند که در این سبد از رنگ سفید آن استفاده شده تا همراه با گل های رز هلندی که یکی از پر طرفدار ترین گل ها در جهان است، یک سبد شکیل و زیبا را پدید آورند. ارسال گل مناسب ترین هدیه برای کسانی است که دوست دارید خالصانه ترین احساسات خود را نسار آن ها کنید. اگر می خواهید با ارسال گل به ایران کسی را سورپرایز کنید و یا به او نشان دهید که چقدر دلتنگ او هستید، با سفارش آنلاین سبد گل رز سفید و داوودی آنآن حتی از دورترین نقطه از جهان برای او و خودتان رفع دلتنگی کنید. رنگ سفید نماد پاکی و خلوص است که گل هایی با این رنگ می تواند پیام آور خالصانه ترین احساسات شما برای دیگران باشد. گل آراهای حرفه ای گل بازار با چیدن گل های رز درون سبد و گل های داودی در لابلای آن توانسته اند سبدی بسیار ساده اما چشنواز را به وجود آورند. این سبد گل یک هدیه ارزنده برای تبریک های مختلف در روز هایی مانند روز مادر و روز پدر، روز پزشک و یا پرستار، روز معلم و... و یا در مناسبت هایی چون جشن تولد، مراسم نامزدی و عروسی، سالگرد ازدواج، اولین دیدار عاشقانه، عذرخواهی و دلجویی، جشن فارغ التحصیلی، تشکر و قدردانی، به دنیا آمدن قدم نورسیده، عیادت از یک بیمار و حتی برای عرض تسلیت به کسانی است که به تازگی عزیزی را از دست داده اند.

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 25 سانتی متر می باشد.
ارتفاع در هر سه سایز این سبد گل یکی بوده و فقط حجم گل ها در هر سایز تغییر خواهد کرد.
این سبد گل شامل گل های رز سفید مرغوب هلندی به همراه گل های داوودی سفید رنگ می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل رز سفید و داوودی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط