شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

جمع جز: 0.00 $

عروسک

عروسک

تنظیم جهت نزولی

مشبک  لیست 

تا بر صفحه
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 1. عروسک میشا

  عروسک میشا

  عروسک میشا خرسی بزرگ و دوست‌داشتنی بوده که یک لباس زیبای گلدار به رنگ آبی بر تن کرده است و یک پاپیون گلدار روی سرش قرار داده شده است. درست است که خرس میشا قابلیت حرکت، باز و بسته‌کردن چشم‌ها و پخش صدا ندارد؛ اما طراحی بامزه و پرشور آن قلب هر کسی را تسخیر خواهد کرد. پس با سفارش آنلاین این عروسک، فرصت نوازش آن را از خود و کسی که خرس را به او هدیه میدهید نگیرید.
  ارتفاع : حدود ۸۰ سانتی متر

  بیشتر بدانید
  از 25.95 $
 2. عروسک خرس مهربان

  عروسک خرس مهربان

  از 17.95 $
 3. عروسک خرسی Sweet Girl

  عروسک خرسی Sweet Girl

  اگر دوست دارید عزیزانتان را با یک هدیه بزرگ سورپرایز کنید این عروسک خرسی بزرگ هدیه ای مناسب برای شماست
  بیشتر بدانید

  از 62.95 $
 4. عروسک فیدو

  عروسک فیدو

  عروسک فیدو چشمانی از نوع دکمه ای دارد. همچنین در دستانش یک قلب به رنگ قرمز و سفید قرار دارد که دور این قلب با تور قرمز رنگ احاطه شده است و کلمه ی Love  بر روی این قلب درج شده است. این خرس یک کلاه قرمز رنگ بر سر دارد که از جمله جذابیت‌های این عروسک دوست‌داشتنی است.  درست است که خرس فیدو قابلیت حرکت، باز و بسته‌ کردن چشم‌ها و پخش صدا ندارد؛ اما طراحی بامزه و پرشور آن قلب هر کسی را تسخیر خواهد کرد. پس فرصت نوازش آن را از خود و کسی که خرس را به او هدیه میدهید نگیرید و با ارسال این عروسک خرسی دوست داشتنی از طریق گل فروشی آنلاین گل بازار لبخند را بر لبهای عزیزانتان بنشانید.
  ارتفاع: حدود ۴۰ سانتی متر

  بیشتر بدانید
  از 12.95 $
 5. خرید آنلاین عروسک خرسی لورا | گل بازار

  عروسک لورا

  عروسک لورا خرسی بزرگ و پشمالو می باشد که با سفارش آنلاین این خرس با مزه می توانید لبخند را برلب عزیزانتان بنشانید. این خرس دوست داشتنی چشمان دکمه‌ای و پاپیونی نسبتا بزرگ روی سر دارد که ظاهر آن را بسیار بامزه و جذاب کرده است. 
  ارتفاع: حدود ۱۲۰ سانتی متر
  رنگ عروسک ممکن است با عکس متفاوت باشد.

  بیشتر بدانید
  از 25.95 $
 6. عروسک پینکو

  عروسک پینکو

  از 26.95 $
 7. عروسک پوپو

  عروسک خرسی پوپو

  از 16.95 $
 8. عروسک پینکی

  عروسک پینکی

  عروسک پینکی چشمانی از نوع دکمه‌ای دارد. همچنین دارای یک کلاه بسیار زیباست که از طرح گل های نارجی رنگ بهره می‌برد. در دست این عروسک زیبا ۲ قلب به هم چسبیده قرار داده شده که زیبایی این عروسک را دوچندان کرده است. این عروسک قابلیت شست‌وشو با دست و ماشین لباسشویی را دارد. با سفارش آنلاین عروسک پینکی عزیزانتان را از راه دور سوپرایز کنید و خاطره ای ماندگار را برایشان رقم بزنید.
  ارتفاع: حدود ۴۰ سانتی متر

  بیشتر بدانید
  از 16.95 $
 9. عروسک MINION

  عروسک MINION

  مینیون شخصیت کارتونی کوچک و بسیار بامزه‌ای هست که علاقه فراوانی به کتک کاری و خراب کاری دارد. به علت چهره با نمک و رنگ شاد، هدیه ای مناسب برای شاد کردن گروه های مختلف سنی می باشد. ارتفاع حدود : ۳۰ سانتی متر.

  بیشتر بدانید
  از 11.95 $
 10. عروسک خرسی قرمز | خرید عروسک ولنتاین

  عروسک تینی قرمز

  عروسک تینی قرمز و فانتزی به همراه یک قلب قرمز با متن I Love You بر روی قلب که این هدیه را منحصربفرد کرده است را می توانید به صورت آنلاین سفارش بدهید. عروسک فوق قابل ارسال برای تمام مناسبتها به ویژه ولنتاین می باشد. ارتفاع : حدود ۲۰ سانتی متر. 

  بیشتر بدانید
  از 11.95 $
 11. خرید آنلاین عروسک پاپی | گل بازار

  عروسک پاپی

  عروسکها یکی از دوست داشتنی‌ترین اسباب بازیها در سراسر جهان هستند. عروسک سفید با پوست نرم و لطیف، به همراه یک قلب قرمز در دستانش هدیه‌ای فانتزی برای عزیزان شما می باشد. برای مناسبتهای مختلف و گروه های سنی مختلف می توانید عروسک و قلب قرمز را سفارش دهید. کودک درون هر شخصی در هر سنی با دریافت یک عروسک زیبا به هیجان خواهد آمد. بیشتر بدانید
  از 16.95 $
تنظیم جهت نزولی

مشبک  لیست 

تا بر صفحه
صفحه:
 1. 1
 2. 2