شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

جمع جز: 0.00 $

هدیه برای کودکان

تنظیم جهت نزولی

مشبک  لیست 

تا بر صفحه
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. سفارش آنلاین چاپ عکس روی بالشت | گل بازار

  چاپ عکس روی بالشت

  شما می توانید توسط گل بازار یک هدیه ویژه برای عزیزانتان سفارش دهید و ارسال کنید. بر روی بالشت یک عکس به دلخواه شما به صورت زیبایی چاپ می شود. عکس خود را در قسمت مربوطه می توانید آپلود کنید. بالشت فوق یک هدیه و یادگاری ماندگار، برای یک شخص خاص در زندگی شما خواهد شد.
  جنس : مخمل، %۱۰۰ قابل شستشو
  سایز : ۴۰ × ۴۰ سانتی متر
  جهت سفارش برای سراسر آمریکا اینجا را کلیک کنید.

  بیشتر بدانید
  از 15.95 $
 2. عروسک خرس مهربان

  عروسک خرس مهربان

  از 17.95 $
 3. پکیج بادکنک A New Little Princess

  پکیج بادکنک A New Little Princess

  پکیج بادکنک بسیار دوست داشتنی فوق شامل ۵ عدد بادکنک آبی رنگ، ۲ عدد بادکنک با متن A New Little Prince، یک بادکنک بشکل نوزاد و ۲ عدد بادکنک بشکل ستاره می باشد. شما می توانید عزیزانتان را در روزهای مهم زندگی شان با هدایای بیادماندنی خوشحال کنید.

  بیشتر بدانید
  از 9.95 $
 4. عروسک لورا

  عروسک لورا

  عروسک لورا خرسی بزرگ و پشمالو می باشد که با سفارش آنلاین این خرس با مزه می توانید لبخند را برلب عزیزانتان بنشانید. این خرس دوست داشتنی چشمان دکمه‌ای و پاپیونی نسبتا بزرگ روی سر دارد که ظاهر آن را بسیار بامزه و جذاب کرده است. همچنین این خرس دارای یک لباس بنفش رنگ بسیار زیباست که طرح ستاره  و گل های ریز روی لباسش درج شده است.
  ارتفاع: حدود ۱۲۰ سانتی متر
  رنگ عروسک ممکن است با عکس متفاوت باشد.

  بیشتر بدانید
  از 25.95 $
 5. عروسک کوکوپاف

  عروسک کوکوپاف

  عروسک کوکوپاف چشمانی از نوع دکمه ای دارد. این عروسک لباس زیبایی به رنگ صورتی بر تن کرده است و پاپیون صورتی رنگی که روی سر این عروسک قرار دارد از جمله جذابیت‌های این عروسک دوست‌داشتنی است. این عروسک برای رده‌ی سنی کودک تا بزرگسال مناسب است. طراحی بامزه و پرشور آن قلب هر کسی را تسخیر خواهد کرد و لبخند را بر لب عزیزانتان خواهد نشاند.

  بیشتر بدانید
  از 14.95 $
 6. عروسک میشا

  عروسک میشا

  عروسک میشا خرسی بزرگ و دوست‌داشتنی بوده که یک لباس زیبای گلدار به رنگ آبی بر تن کرده است و یک پاپیون گلدار روی سرش قرار داده شده است. درست است که خرس میشا قابلیت حرکت، باز و بسته‌کردن چشم‌ها و پخش صدا ندارد؛ اما طراحی بامزه و پرشور آن قلب هر کسی را تسخیر خواهد کرد. پس با سفارش آنلاین این عروسک، فرصت نوازش آن را از خود و کسی که خرس را به او هدیه میدهید نگیرید.
  ارتفاع : حدود ۸۰ سانتی متر

  بیشتر بدانید
  از 25.95 $
 7. عروسک پینکی

  عروسک پینکی

  عروسک پینکی چشمانی از نوع دکمه‌ای دارد. همچنین دارای یک کلاه بسیار زیباست که از طرح گل های نارجی رنگ بهره می‌برد. در دست این عروسک زیبا ۲ قلب به هم چسبیده قرار داده شده که زیبایی این عروسک را دوچندان کرده است. این عروسک قابلیت شست‌وشو با دست و ماشین لباسشویی را دارد. با سفارش آنلاین عروسک پینکی عزیزانتان را از راه دور سوپرایز کنید و خاطره ای ماندگار را برایشان رقم بزنید.
  ارتفاع: حدود ۴۰ سانتی متر

  بیشتر بدانید
  از 16.95 $
 8. عروسک فیدو

  عروسک فیدو

  عروسک فیدو چشمانی از نوع دکمه ای دارد. همچنین در دستانش یک قلب به رنگ قرمز و سفید قرار دارد که دور این قلب با تور قرمز رنگ احاطه شده است و کلمه ی Love  بر روی این قلب درج شده است. این خرس یک کلاه قرمز رنگ بر سر دارد که از جمله جذابیت‌های این عروسک دوست‌داشتنی است.  درست است که خرس فیدو قابلیت حرکت، باز و بسته‌ کردن چشم‌ها و پخش صدا ندارد؛ اما طراحی بامزه و پرشور آن قلب هر کسی را تسخیر خواهد کرد. پس فرصت نوازش آن را از خود و کسی که خرس را به او هدیه میدهید نگیرید و با ارسال این عروسک خرسی دوست داشتنی از طریق گل فروشی آنلاین گل بازار لبخند را بر لبهای عزیزانتان بنشانید.
  ارتفاع: حدود ۴۰ سانتی متر

  بیشتر بدانید
  از 12.95 $
 9. سفارش آنلاین بالشت رمانتیک | گل بازار

  بالشت رمانتیک

  رویه بالشت رمانتیک از جنس مخمل می باشد و روی آن تقویم ماه انتخابی شما چاپ می شود. روز مورد نظر شما که می تواند تاریخ تولد، سالگرد ازدواج و یا هر مناسبت دیگری باشد، توسط یک قلب قرمز برجسته می شود. همچنین یک متن کوتاه روی بالشت به دلخواه شما چاپ می شود. شما این امکان را دارید یک عدد عکس دلخواهتان را در فیلد مربوطه آپلود کنید، روی قسمت های تعیین شده بر روی بالشت چاپ خواهد شد.
  جنس : مخمل، %۱۰۰ قابل شستشو
  سایز: ۴۰  × ۴۰ سانتی متر
  جهت سفارش برای سراسر امریکا اینجا را را کلیک کنید.

  بیشتر بدانید
  از 15.95 $
 10. عروسک پیراهن آبی

  عروسک وی وین

  اگر در فکر خرید یک عروسک خرسی جهت هدیه دادن برای عزیزانتان هستید، عروسک خرسی پیراهن آبی هدیه‌ای مناسب برای شماست. عروسک با رنگ سفید، پوست لطیف و پیراهن آبی که چهره عروسک را دوست داشتنی‌تر کرده است .یک هدیه به یادماندنی برای عزیزانتان شما می شود. ارتفاع حدود : ۶۰ سانتی متر

  بیشتر بدانید
  از 12.95 $
تنظیم جهت نزولی

مشبک  لیست 

تا بر صفحه
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5