ارسال پکیج عاشقانه تولدت مبارک | گل بازار

پکیج عاشقانه تولدت مبارک

پکیج عاشقانه تولدت مبارک

امتیاز:
100% of 100
$‎41.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل برای فردا

اگر قصد برگزاری یک سورپرایز جانانه برای عشق تان از راه دور را دارید، خرید آنلاین پکیج عاشقانه تولدت مبارک یک گزینه عالی برای شما خواهد بود. این پکیج شامل یک کیک خامه ای قرمز با یک تاپر از جنس فوندانت که روی آن HAPPY BIRTHDAYنوشته شده به همراه یک باکس گل پلکسی 9 شاخه است که می تواند لحظاتی ناب و عاشقانه را برای شما و معشوق تان رقم بزند. سفارش آنلاین پکیج عاشقانه تولدت مبارک با وجود گل های رز هلندی قرمز و همچنین یک کیک خوشمزه که به صورت نرم و تازه از بهترین قنادی های تهران تهیه شده، مناسب برای هر تولد و یا هر مناسبت عاشقانه دیگری است. از جمله مناسبت های عاشقانه دیگر می تواند به سالگرد ازدواج، ماهگرد آشنایی و دوستی و حتی ولنتاین اشاره کرد. یعنی اگر این مناسبت ها مصادف شده با تولد همسر و یا نامزدتان می توانید با ارسال این پکیج میزان عشق و علاقه خود را به او یاد آور شوید. علاوه بر مناسبت های عاشقانه مراسم ها و مناسبت های دیگری نیز وجود دارند که می توانید این هدیه را برای عزیزان تان ارسال کنید؛ برای مثال برای به دنیا آمدن نوزاد و قدم نو رسیده، برای عذرخواهی و یا تشکر، جشن فارغ التحصیلی و ... این کیک و گل را به آنان که دوست شان دارید تقدیم کنید.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل موجود در این پکیج را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پکیج عاشقانه تولدت مبارک
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط