ارسال پکیج فلورا | گل بازار

پکیج فلورا

پکیج فلورا

امتیاز:
100% of 100

در صورت اتمام عروسک فوق از عروسک مشابه استفاده خواهد شد.

$‎11.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین پکیج فلورا ، شامل یک گل رز قرمز حبابی، یک عروسک خرس پاپی و یک بادکنک فانتزی I love you است. شما با خرید آنلاین پکیج فلورا برای مناسبت هایی مانند ولنتاین و یا حتی برای تولد عشق تان یک هدیه متفاوت به او تقدیم خواهید کرد. رز موجود در این پکیج از رز های هلندی است که همواره به خاطر ماندگاری و شکل ظاهری زیبا مورد توجه بوده اند. همچنین این پکیج عالی دارای یک عروسک خرسی زیبا است که می تواند عشق شما را هیجان زده کند. اگر می خواهید برای اولین بار به دیدار معشوق تان بروید و قصد دارید در همان ملاقات اول نظر او را جلب کنید با دادن این پکیج گل، بادکنک و عروسک او را هیجان زده کنید. همچنین این پکیج مناسب برای کسانی است که به تازگی صاحب فرزند شده اند، تا شما با ارسال آن نهایت تبریک و شادی خود را بابت قدم نو رسیده به پدر و مادرش اعلام کنید. به علاوه با وجود بادکنک و گل می تواند یه هدیه تولد مناسب برای فرزندان تان باشد تا در کنار یک کیک خوشمزه خوشحالی بودنش را جشن بگیرید. این پکیج را می توانید در مناسبت های مختلف مانند سالگرد ازدواج و دوستی، جشن فارغ التحصیلی و همچنین عذر خواهی از یک دوست رنجیده خاطر برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع شیشه گل 30 سانتی متر می باشد.
این پکیج شامل گل رز قرمز حبابی، عروسک خرسی و بادکنک فانتزی I love you می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام هرکدام از آیتم های پکیج، محصولی مشابه و هم ارزش جایگزین خواهد شد.

شرایط نگهداری

از برداشتن حباب شیشه ای و بیرون آوردن گل خودداری کنید. گل این پکیج را جهت ماندگاری بیشتر، در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پکیج فلورا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط