کارت پستال روز دختر | گل بازار

کارت پستال روز دختر

کارت پستال روز دختر

$‎2.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

چنان‌چه در پی خرید کارت پستال روز دختر هستید، بهتر است به‌دنبال کارت‌پستالی باشد که اختصاصی برای روز دختر تولید شده باشد. یعنی کارت پستال برای روز دختر بهتر است حاوی المان‌ها و عناصری باشد که مستقیم به دختر و روز دختر مرتبط هستند. محصولی که تصویر آن را می‌بینید به‌طور اختصاصی برای روز دختر طراحی و کشیده شده است. این کارت‌پستال ساختِ ماشین نیست، بلکه دستان هنرمند تیم طراحی گل‌بازار آن را تولید کرده‌اند. کارت پستال روز دختر، دختری را به تصویر کشیده که در جهانی رنگی، آن هم با رنگ‌های شاد و سرزنده، دسته‌گلی زیبا را در دست دارد. دختر موجود در این کارت‌پستال درست در همان جهانی قرار گرفته که هر پدر و مادری برای دخترشان آرزو می‌کنند، یعنی جهانی رنگی با نهایتِ سرزندگی، نشاط، شادی و امید.

خرید کارت پستال روز دختر
سفارش و خرید کارت پستال روز دختر از طریق همین صفحه انجام می‌شود. در ضمن این محصول زیبا را می‌توانید همراه با سفارش گل یا هدیه برای روز دختر سفارش دهید. هر سفارشی که برای روز دختر داشته باشید در همان روزِ سفارش برای تهران و کرج ارسال خواهد شد.

ارسال هدیه روز دختر به ایران
هم‌وطنانی هم که به‌دنبال خرید کارت پستال روز دختر یا خرید هدیه روز دختر از خارج از کشور هستند می‌توانند از خدمات فروشگاه اینترنتی گل بازار استفاده کنند. کافی‌ست محصولات موردنظرتان را سفارش دهید، آدرس را وارد کنید، هزینه را نیز از طریق درگاه‌های اختصاصی پرداخت از خارج از کشور پرداخت کنید و سپس منتظر باشید که هدایای شما در همان روزِ سفارش برای تهران و کرج ارسال شوند.

امکان نوشتن متن اختصاصی روی کارت پستال روز دختر
نکته‌ی مثبت دیگری که در مورد کارت پستال روز دختر وجود دارد این است که هر متنی که دوست دارید همراه کارت پستال ارسال شود را می‌توانید به‌هنگام خرید کارت پستال برای روز دختر در قسمت اختصاصی بنویسید تا به همراه هدیه به سمت محبوب شما رهسپار شودتایپ متن اختصاصی شما و ارسال آن همراه کارت پستال روز دختر و قرار دادن کارت‌پستال در جعبه‌ی هدیه روز دختر، قطعاً هدیه را بسیار زیباتر، دل‌چسب‌تر و خوشحال‌کننده‌تر خواهد ساخت. خوشبختانه شما می‌توانید همراه با هدیه روز دختر، علاوه بر کارت پستال روز دختر سایر سورپرایزهای ویژه‌ی فروشگاه اینترنتی گل بازار را نیز سفارش دهید. برای سفارش و خرید کارت پستال برای روز دختر گل بازار بهترین گزینه است.

شرایط و ضوابط
برای تهران و کرج کارت مانند تصویر خواهد بود.
برای شهرستانها، در صورت انتخاب کارت پستال به همراه هدیه بصورت پستی ارسال خواهد شد و کارت همانند تصویر خواهد بود. در غیر این صورت به سلیقه گل فروش خواهد بود. 

شما می توانید کارت پستال را به هدایای خود اضافه کنید و متن مورد نظرتان را در صفحه تسویه یادداشت کنید تا در داخل کارت قرار گیرد. جهت ارسال به شهرستان ها لطفا شرایط و ضوابط را مطالعه کنید.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کارت پستال روز دختر
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط