کارت پستال روز پزشک | گل بازار

کارت پستال روز پزشک

کارت پستال روز پزشک

$‎1.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

شما می توانید کارت پستال را به هدایای خود اضافه کنید و متن مورد نظرتان را در صفحه تسویه یادداشت کنید تا در داخل کارت قرار گیرد. این محصول فقط قابل ارسال به تهران و کرج می باشد.

روز ملی پزشک در هر کشور متفاوت است ، اما اول شهریور در ایران به مناسبت تولد ابن سینا به عنوان روز پزشک شناخته می شود . عزیزانی که در خارج از کشور زندگی می کنند و به دنبال ارسال هدیه به ایران برای تبریک روز پزشک به عزیزان شان هستند ، می توانند افزون بر خرید انواع هدیه از طریق فروشگاه گل بازار ، کارت پستال روز پزشک را هم سفارش دهند . به هنگام سفارش آنلاین کارت پستال روز پزشک می توانید متن دلخواه تان را در قسمت مخصوص وارد کنید تا با خطی خوش روی کارت پستال نوشته شود . برای اضافه کردن کارت پستال روز پزشک به سبد خریدتان ، در همین صفحه بر روی گزینه خرید و انتخاب زمان تحویل کلیک کنید .

روز پزشک ، بهانه ای برای احترام به عزیزان
روز پزشک ، روز معلم ، روز زن ، روز مرد ، روز دختر ، روز جوان و سایر مناسبتها بهانه ای برای احترام به عزیزان و ابراز عشق به آنها است . خرید آنلاین کارت پستال روز پزشک می تواند ابزاری برای انتقال مهر و محبت در روز پزشک باشند . خوشبختانه فروشگاه اینترنتی گل بازار شرایط را برای ارسال کارت پستال روز پزشک به ایران یا خرید آنلاین کارت پستال روز پزشک در تهران وکرج بسیار آسان کرده است . تفاوتی نمی کند که در ایران ساکن هستید یا در خارج از ایران ، در هر صورت امکان سفارش آنلاین کارت پستال روز پزشک را از فروشگاه اینترنتی گل بازار دارید . پس از ثبت سفارش تان ، خیلی سریع محصول مورد نظر شما آماده ارسال شده و در سریع ترین زمان فرآیند ارسال انجام می شود .

شرایط و ضوابط:
برای تهران و کرج کارت مانند تصویر خواهد بود.
برای شهرستانها، در صورت انتخاب کارت پستال به همراه هدیه بصورت پستی ارسال خواهد شد و کارت همانند تصویر خواهد بود. در غیر این صورت به سلیقه گل فروش خواهد بود. 

 

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کارت پستال روز پزشک
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط