کارت پستال رویای طلایی | گل بازار

کارت پستال رویای طلایی

کارت پستال رویای طلایی

$‎2.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

خرید کارت پستال روز دختر از رایج‌ترین کارهایی است که بعد از خرید هدیه برای روز دختر انجام می‌شود. خوشبختانه در فروشگاه اینترنتی گل بازار می‌توانید کارت پستال برای روز دختر را همزمان با سفارش گل روز دختر یا سفارش هدیه روز دختر انجام دهید.

ویژگی‌های کارت پستال رویای طلایی

کارت پستال رویای طلایی از کارت‌پستال‌های اختصاصی روز دختر است. این کارت پستال زیبا به‌گونه‌ای طراحی شده که باب سلیقه‌ی بسیاری از دختران خردسال، نوجوان و حتی جوان باشد.

کارت‎پستال رویای طلایی کار دست است و چاپی نیست. تیم طراحی و هنری گل‌بازار این کارت‌پستال را روی کاغذ باکیفیت و مشهور اشتنباخ و با استفاده از آب‌رنگ کشیده‌اند. ابعاد آن 11 در 11 سانتی‌متر است شما میتوانید به هنگام ثبت سفارش متنی زیبا و شیرین را انتخاب و در بخش مخصوص وارد نمایید تا به همراه کارت پستال روز دختر نزد نازنین مهربانتان فرستاده شود. در نظر داشته باشید که برای ارسال کارت پستال روز دختر نیاز به سفارش گل یا هدیه روز دختر نیز دارید. در واقع خرید کارت پستال روز دختر «رویای طلایی» بهترست همراه با خرید هدیه یا گل برای روز دختر باشد.

چرا در روز دختر هدیه بدهیم؟

باوجودی‌که می‌توان در روزهای عادی به دختران  هدیه داد، چرا باید در روز دختر هدیه بدهیم؟ این پرسشی است که ممکن است بسیاری از والدین از خود بپرسند. اما حقیقت این است که روزهای نمادین مانند روز دختر، فقط بهانه‌ای برای ابراز محبت، احترام و احساسات خوب هستند. در چنین روزی اگر او محبتی را از طریق هدیه و سایر موارد دریافت کند قطعاً خوشحال خواهد شد.

در آخر آن که پس از سفارش کارت پستال روز دختر فرآیند ارسال کارت پستال به تهران و کرج در همان روز سفارش انجام خواهد شد.


شرایط و ضوابط
برای تهران و کرج کارت مانند تصویر خواهد بود.
برای شهرستانها، در صورت انتخاب کارت پستال به همراه هدیه بصورت پستی ارسال خواهد شد و کارت همانند تصویر خواهد بود. در غیر این صورت به سلیقه گل فروش خواهد بود. 

شما می توانید کارت پستال را به هدایای خود اضافه کنید و متن مورد نظرتان را در صفحه تسویه یادداشت کنید تا در داخل کارت قرار گیرد. جهت ارسال به شهرستان ها لطفا شرایط و ضوابط را مطالعه کنید.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کارت پستال رویای طلایی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط