شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

جمع جز: 0.00 $

ویژه نوروز 🌼

ویژه نوروز 🌼

تنظیم جهت نزولی

مشبک  لیست 

تا بر صفحه
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. باکس گل عیدانه

  باکس گل عیدانه

  یک سبد بهار را پیشکش هفت سین امسال عزیزانتان کنید. اگر از عزیزانتان دور هستید و یا می خواهید امسال را به گونه ای متفاوت آغاز نمایید و عشق و علاقه ی خود را به عزیزانتان نشان دهید، خرید این باکس بهاری را به شما پیشنهاد میکنیم. گل های خوش رنگ و بوی به کار رفته در این باکس زیبا به همراه تخم مرغ طراحی شده سنتی پیشکشی زیبا و دلربا برای عزیزان شما خواهد بود. باکس مدرن و مدور گونه ی به کار رفته شده به همراه گل های معطر به کار رفته شده در آن که با تخم مرغ مخصوص و زیبای طرح سنتی مزین شده به راحتی می تواند آغازی متفاوت برای سال جدید باشد.

  بیشتر بدانید
  از 24.95 $
 2. باکس لوکس هفت سین

  باکس لوکس هفت سین

  از 47.95 $
 3. باکس هفت سین رویائی

  باکس هفت سین رویائی

  از 43.95 $
 4. باکس گل بهارانه

  باکس گل بهارانه

  از 24.95 $
 5. سفارش باکس ویژه نوروز

  باکس ویژه نوروز

  از 63.95 $
 6. پکیج ویژه نوروز

  پکیج ویژه نوروز

  پکیجی متفاوت که شامل آجیل قلبی شکل به وزن 500 گرم و شیرینی مخصوص نوروزی و گلدان گل سنبل می باشد را برای شما طراحی کرده ایم تا سال جدید را متفاوت تر از همیشه، زیباتر از گذشته و پر رنگ تر از همیشه تقدیم سفره های پر برکت عزیزانتان نمایید. عید امسال را با ارسال این پکیج متفاوت رنگین تر از گذشته در قلب های عزیزانتان ماندگار کنید.

  بیشتر بدانید
  از 54.00 $
 7. پکیج کامل نوروز

  پکیج کامل نوروز

  پکیجی متفاوت که شامل آجیل قلبی شکل500 گرمی، شیرینی نوروزی مخصوص و باکس زیبای هفت سین می باشد را برای شما طراحی کرده ایم تا سال جدید را متفاوت تر از همیشه، زیباتر از گذشته و پر رنگ تر از همیشه تقدیم سفره های پر برکت عزیزانتان نمایید. عید امسال را با ارسال این پکیج متفاوت رنگین تر از گذشته در قلب های عزیزانتان ماندگار کنید.

  بیشتر بدانید
  از 81.95 $
 8. باکس هفت سین نوروزی1

  باکس هفت سین نوروزی

  هفت سین امسال را متفاوت تر از سال های گذشته به سفره های پر برکت عزیزانتان هدیه کنید. سبدی از عشق، طراوت، شادابی و تازگی را برای عزیزانتان طراحی کرده ایم تا شما بتوانید با ارسال آن از راه دور و نزدیک برکت، سلامتی و عشق را با آغازی متفاوت مهمان خانه هایشان کنید. عید نوروز از دیرباز از جایگاهی خاص و ویژه در میان ایرانیان برخوردار بوده است. جشن گرفتن هر ساله ی این سنت دیرین و این آیین پر خیر و برکت موجبات شادی و سرافرازی را برای تمامی ایرانیان به ارمغان می آورد. چنانچه از عزیزانتان دور هستید میتوانید با ارسال این سبد زیبا که شامل تمامی نماد های سفره ی هفت سین می باشد سالی پر خیر و برکت را تقدیم عزیزانتان کنید. نماد های زیبای هفت سین با دستان ماهرانه و طراحی زیبای تیم گل آرایی گل بازار عیدی متفاوت را برای شما و خانواده تان رقم خواهد زد. گل های موجود در این سبد زیبا به گونه ای طراحی شده اند که در ابتدا پس از قرار گیری در اسفجی مخصوص که وظیفه ی آبرسانی و تغذیه گل ها را بر عهده دارد در درون سبد جای میگیرند و این امر به طول عمر گل ها و طراوت و شادابی آنها کمک کرده و باعث تداوم عمر و طول عمر بالای گل ها می شود. باکس هفت سین نوروزی امسال زینت بخش سفره ها و قلب های عزیزانتان خواهد بود.

  بیشتر بدانید
  از 41.95 $
 9. پکیج گل و کیک بهارانه

  پکیج گل و کیک عیدانه

  عطر و بویی خوش و طعمی ماندگار را پیشکش عزیزانتان کنید. عید امسال با ارسال این پکیج خوشمزه، خوش رنگ و بو و زیبا برای عزیزانتان متفاوت تر از سال های گذشته خواهد بود. این پکیج شامل کیک زیبا و سرسبز نوروز مبارک و باکس زیبای بهارانه برای عزیزانتان ارسال میشود.
  وزن کیک: ۱ کیلو گرم

  بیشتر بدانید
  از 47.90 $
 10. شیرینی نوروزی مخلوط

  شیرینی نوروزی مخلوط

  از 19.95 $
تنظیم جهت نزولی

مشبک  لیست 

تا بر صفحه
صفحه:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5