باکس گل ارکیده و آنتریوم تیارا

باکس گل ارکیده و آنتریوم تیارا

باکس گل ارکیده و آنتریوم تیارا

$‎59.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین باکس گل ارکیده و آنتریوم تیارا، از جمله لوکس ترین گل ها و محصولات گل بازار است که توانسته نظر و سلیقه ها را به خود جلب کند. ترکیب گل های لوکس ارکیده با گل های آنتوریوم و همچنین گل های کوچک آنومان و سنبله های ورونیکا با یک تنالیته از رنگ های بنفش، سفید و زرد، آنچه لازمه یک سورپرایز کاملا شیک و لاکچری است را فراهم آورده است. یک چیدمان خاص از گل های آنتوریوم بنفش رنگ در بالا و پایین که از میانه آن گل های سفید رنگ ارکیده نمایان است و سنبله هایی از ورونیکا و گل های زرد آنومان که در سراسر باکس پراکنده است، آنچنان زیبا در نظر ها خواهد نشست که تا عمق قلب و روح آدمی رسوخ می کند. ارکیده سفید نماد وقار، زیبا و خلوص، آنتوریوم نماد مهمان نوازی، شادی و فراوانی است که در ترکیب با گل ها دیگر می توانند یک دنیا عشق و شادی را، خصوصا هنگام هدیه دادن آن، با خود به ارمغان بیاورد. سفارش باکس گل ارکیده و آنتوریوم تیارا حاصل تجربه و به کار بستن هنری است که گل آراهای حرفه ای با سال های کسب تجربه به دست آورده اند. سورپرایز جشن تولد، تبریک نامزدی و عروسی، تشکر و قدردانی، اولین دیدار عاشقانه، به دنیا آمدن قدم نورسیده، مراسم خواستگاری، عذرخواهی و دلجویی، سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار، جشن فارغ التحصیلی و مراسم افتتاحیه از جمله مناسبت هایی است که می توانید این باکس را در آن تقدیم عزیزان تان کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس حدود 45 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های ارکیده، آنتریوم، آنومان یا آلاله می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل ارکیده و آنتریوم تیارا
محصولات مرتبط