باکس گل رز و آنتریوم رسپینا

باکس گل رز و آنتریوم رسپینا

باکس گل رز و آنتریوم رسپینا

$‎58.95
Availability: In stock
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین باکس گل رز و آنتریوم رسپینا با چیدمانی شیک و لاکچری، هدیه ای ارزنده برای عزیزان تان است در این باکس گل شیک علاوه بر گل های رز و آنتریوم، گل های لیسیانتوس، عروس، آچیلا، قلم فور، پیاز و رز مینیاتوری بکار رفته که در یک باکس به شکل جعبه مستطیلی کنار هم چیده شده است. نقطه تمایز این باکس تنوع بالا نوع گل های بکار رفته در آن است. همچنین استفاده از گل هایی رنگارنگ این جعبه را تبدیل به یک باکس ویژه و جذاب کرده است. با همه این حسن های گفته شده سفارش آنلاین باکس گل رز و آنتریوم رسپینا یک انتخاب عالی برای تبریک در مناسبت های مختلف به همه کسانی است که علاقه زیادی به رنگ های شاد و روشن دارند. اگر مراسم خاصی مانند عقدکنان و یا نامزدی یکی از نزدیکان و دوستان خود را در پیش دارید این ترکیب رنگی و زیبا انتخابی بی نقص برای تبریک به آن ها خواهد بود. همچنین در مهمانی هایی مانند تولد ها، جشن فارغ التحصیلی، جشن عروسی و یا حتی جلسه خواستگاری می توانید این باکس را تقدیم کنید. علاوه بر همه این ها می توانید این باکس گل رنگارنگ را برای تبریک به مناسبت به دنیا آمدن قدم نورسیده، افتتاحیه نمایشگاه و یا فروشگاه، استقبال از مسافر، قرارهای عاشقانه، عیادت از بیمار، جشن سالگرد ازدواج و دوستی برای عزیزان خود ارسال کنید. هرچقدرهم که از کسانی که دوستشان دارید دور باشید ارسال باکس گلی زیبا برای آن ها، قلب های شما را به هم نزدیک خواهد کرد.

 

جزئیات

ابعاد این باکس گل حدود 50 سانتی متر در طول و عرض می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز و آنتریوم، گل های لیسیانتوس، عروس، آچیلا، قلم فور، پیاز و رز مینیاتوری می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:باکس گل رز و آنتریوم رسپینا