باکس گل لیسیانتوس سوفیا

باکس گل لیسیانتوس سوفیا

باکس گل لیسیانتوس سوفیا

$‎18.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس گل لیسیانتوس سوفیا، که با گل های لیسیانتوس، میخک و داودی درون یک باکس چرمی مشکی تزیین شده است، همان هدیه کوچکی است که مخاطب خاص شما را ذوق زده خواهد کرد. شما با خرید آنلاین باکس گل لیسیانتوس سوفیا برای همسر خود در سالگرد ازدواج تان می توانید از راه دور او را سورپرایز کنید. همچنین این باکس یک هدیه مناسب برای روز مادر، و یا روز پدر است تا به والدین تان یادآور شوید که همواره به یادشان هستید. گل های لیسیانتوس به کار رفته در این باکس گل، از نوع گل های تابستانی است که با دارا بودن رنگ های جذاب و گلبرگ های ظریف همواره یکی از بهترین گل ها در گل آرایی بوده است. این گل در کنار گل های داودی و میخک جلوه ای بی نظیر را ایجاد کرده است. اگر یکی از دوستان تان به تازگی فارغ التحصیل شده است با ارسال این باکس در شادی موفقیت او شریک شوید. همچنین می توانید در اولین دیدار عاشقانه خود با معشوق دوست داشتنی تان این باکس گل را به عنوان اولین پیشکش به او تقدیم کنید. به علاوه شما می توانید در دیگر مناسبت ها از جمله سوپرایز تولد، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، عیادت از عزیزان و حتی به عنوان عذر خواهی از یک دوست برای عزیزان خود ارسال کنید.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی باکس گل 25 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های لیسیانتوس، میخک و داودی است.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل لیسیانتوس سوفیا
محصولات مرتبط