تارت توت فرنگی قلبی | گل بازار

تارت قلبی توت فرنگی

تارت قلبی توت فرنگی

$‎24.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز
اطلاعات بیشتر
وزن حدودی: 1500گرم

تارت قلبی توت فرنگی تارتی خوش طعم و زیبا و یکی از بهترین گزینه ها برای خرید آنلاین است . تارت قلبی توت فرنگی با توجه به ظاهر قلبی شکلی که دارد و همچنین از آن جا که امکان سفارش آنلاین آن فراهم است گزینه ای مناسب برای کسانی است که می خواهند در روز تولد یا هر مناسبت دیگری یکی از عزیزان شان را سورپرایز کنند . کافیست در همین صفحه این تارت را به سبد خریدتان اضافه کرده و سپس آدرسی که می خواهید تارت به آن ارسال شود را وارد کنید تا همین امروز تارت قلبی توت فرنگی به صورت تازه و پخت روز برای آدرس دلخواه شما ارسال شود. تارت قلبی توت فرنگی متشکل از سینی ای قلبی شکل ، بیسکوییت ، ژله و تکه های پرتعداد توت فرنگی است . تارت ها انتخابی بهتر نسبت به کیک ها برای کسانی هستند که اضافه وزن دارند یا به هر دلیلی نمی خواهند کالری زیادی دریافت کنند. از همین رو پیشنهاد می شود چنان چه به میزان کالری دریافتی حساس هستید به جای خرید کیک نسبت به خرید تارت توت فرنگی اقدام کنید .  

تضمین تازگی تارت قلبی توت فرنگی
تارت قلبی توت فرنگی در همان روزی که قرار است ارسال شود ، پخته و آماده می شود و از همین رو در تازه ترین حالت به دست گیرنده می رسد . بنابراین چنان چه به دنبال خرید آنلاین کیک یا خرید اینترنتی تارت برای جشن تولد ، مراسم سالگرد ازدواج ، مهمانی های مختلف ، روز پدر ، روز مادر و سایر جشن ها هستید ، با خیالی آسوده از بابت تازگی تارت قلبی توت فرنگی می توانید نسبت به سفارش و خرید تارت توت فرنگی از فروشگاه اینترنتی گل بازار اقدام کنید.

خرید تارت توت فرنگی در تهران و کرج
چه ساکن تهران و کرج باشید چه نه ، در هر صورت می توانید خرید تارت توت فرنگی را از فروشگاه اینترنتی گل بازار انجام دهید تا تارت قلبی توت فرنگی به آدرس دلخواه شما در تهران و کرج ارسال شود . عزیزانی هم که در خارج از کشور ساکن هستند و می خواهند تارت را برای ارسال به کرج یا تهران سفارش دهند ، این امکان را دارند که از طریق همین صفحه نسبت به سفارش تارت قلبی توت فرنگی اقدام کنند.

شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.
تزئین و ظاهر کیک در شهرستان ها ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تارت قلبی توت فرنگی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط