تنگ گل رز سفید ۶ تایی

تنگ گل رز سفید ۶ تایی

تنگ گل رز سفید ۶ تایی

امتیاز:
100% of 100
قیمت عادی $‎22.95 قیمت ویژه $‎18.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

گل رز همواره یکی از بهترین انتخاب ها برای مناسبت های خاص به شمار می رود. ازاین رو خرید آنلاین تنگ گل رز سفید 6 شاخه  برای تبریک در مناسبت های مختلف را فراموش نکنید. این تنگ با آرایشی بسیار زیبا و باور نکردنی و تنها با قرار دادن ۶ شاخه گل رز سفید در یک تنگ شیشه ای، هدیه ای جادویی و سحرانگیز برای شاد کردن مخاطب شما به وجود آورده است. این تنگ گل زیبا با برگ ها و خزه های طبیعی همراه با گل های رز سفید رنگ که در سه ردیف قرار گرفته اند، محصولی زیبا را خلق کرده ‌است که می تواند خاطره ای فراموش نشدنی را برای شما و عزیزان تان رقم بزند. گل رز سفید همواره نماد پاکی، صداقت و خلوص نیت بوده و شما می توانید با سفارش آنلاین تنگ گل رز سفید6 تایی عشق و صداقت تان را به طرف مقابل نشان دهید. این تنگ رز سفید حاصل دستان هنرمند گل آراهای چیره دست گل بازار است که توانسته به زیبایی چنین محصولی را به وجود آورند. این محصول زیبا گزینه ای مناسب برای هدیه دادن به پدر، مادر، همسر، دوستان و هرآنکس است که از راه دور دلتنگ او هستید؛ تا به راحتی لبخند رضایت را بر لبان شما و عزیزان تان بنشاند. این تنگ زیبا را می توانید در مناسبت های مختلف مثل سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و یا دوستی، جشن فارغ التحصیلی، عذرخواهی و دلجویی، روز ولنتاین، اولین دیدارعاشقانه و حتی عذر خواهی ودلجویی، از راه دور برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این تنگ گل 40 سانتی متر و عرض آن 16 سانتی متی می باشد.
تنگ رز قرمز 6 تایی شامل گل های رزسفید هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این تنگ ها استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل تنگ از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:تنگ گل رز سفید ۶ تایی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده