تنگ گل رز سفید ۶ تایی

تنگ گل رز سفید ۶ تایی

تنگ گل رز سفید ۶ تایی

Rating:
100% of 100
$‎19.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

گل رز همواره یکی از بهترین انتخاب ها برای مناسبت های خاص به شمار می رود پس خرید آنلاین گل رز سفید 6 شاخه را در مناسبت های مختلف فراموش نکنید. این تنگ با آرایشی بسیار زیبا و باور نکردنی و تنها با قرار دادن ۶ شاخه گل رز سفید در یک تنگ شیشه ای، هدیه ای جادویی و سحرانگیز برای شاد کردن مخاطب شما است. گل رز سفید همواره نماد پاکی، صداقت و خلوص نیت بوده و شما می توانید با سفارش آنلاین تنگ گل رز سفید6 تایی عشق و صداقت تان را به طرف مقابل نشان دهید. این تنگ گل زیبا با برگ ها و خزه های طبیعی همراه با گل های رز سفید رنگ، محصولی زیبا را خلق کرده‌است که می تواند خاطره ای فراموش نشدنی را برای شما و عزیزانتان رقم بزند. سفارش آنلاین تنگ رز سفید گزینه ای مناسب برای پدر، مادر، همسر، دوستان و هرآنکس که از راه دور دلتنگ او هستید است تا به راحتی لبخند رضایت را بر لبان شما و عزیزانتان بنشاند. این تنگ زیبا را می توانید در مناسبت های مختلف مثل تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، عذر خواهی از یک دوست از راه دور برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این تنگ گل 40 سانتی متر و عرض آن 16 سانتی متی می باشد.
تنگ رز قرمز 6 تایی شامل گل های رزسفید هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این تنگ ها استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل تنگ از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:تنگ گل رز سفید ۶ تایی
We found other products you might like!
Related Products