جعبه گل آفتابگردان و رز الیا

جعبه گل آفتابگردان و رز الیا

جعبه گل آفتابگردان و رز الیا

$‎49.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین جعبه گل آفتابگردان و رز الیا، با ترکیبی از رنگ های مکمل زرد و بنفش، یکی از زیباترین هدیه هایی خواهد بود که می توانید برای عزیزان تان در نظر بگیرید. هر گلی با توجه به رنگ ها، نماد ها و حس هایی که در هر فرد ایجاد می کند، می تواند یک نشاط و حال روحی خوب را در او به وجود آورد، خصوصا اگر به عنوان سورپرایز باشد. ترکیبی از گل های زرد رنگ آفتاب گردان با گل های رز هلندی و رز مینیاتوری به همراه گل های ویژه فصول گرم مثل لیسیانتوس و زنبوری وهمچنین گل عروس درون یک جعبه چوبی، همچون یک نقاشی، اثری هنری و زیبا را به وجود آورده است. شما می توانید با خرید آنلاین جعبه گل آفتابگردان و رز الیا، این گل های زیبا را برای کسانی که در روز های گرم تابستان و یا بهار به دنیا آمده اند به عنوان سوپرایز جشن تولد به درب منزل و یا محل کارشان ارسال کنید. باکس و جعبه گل می تواند در هر مناسبتی بهترین هدیه باشد، مثلا در جشن سالگرد ازدواج، به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، تشکر و قدردانی، یک عذرخواهی عاشقانه و هر تبریک و مراسم شاد دیگری می توانید روی این باکس زیبا حساب کنید.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل حدود 30 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های آفتاب گردان، رز هلندی و رز مینیاتوری به همراه گل های ویژه فصول گرم مثل لیسیانتوس و زنبوری وهمچنین گل عروس می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:جعبه گل آفتابگردان و رز الیا
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال گل و هدیه چقدره؟
هزینه ارسال گل و یا هر هدیه شما، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال گل ها و هدایای شما در نظر بگیرد.
می تونم همراه گل و هدیه ام متن یا پیام ارسال کنم؟
بله، شما می توانید در صفحه تسویه و به صورت کاملا رایگان، یک متن پیام برای گیرنده خود درج کنید. این متن به صورت چاپی و یا دست نویس در برخی شهرها، همراه گل و یا هدیه شما ارسال می گردد.
آیا امکان ارسال گل به صورت ناشناس وجود داره؟
بله، در قسمت پیام فیلدی به نام "از طرف" وجود دارد که شما می توانید آن را خالی بگذارید تا نامی از شما برای گیرنده ارسال نشود.
اگر الان گل سفارش بدم دقیقا کی میرسه؟
سفارش شما طبق بازه زمانی و تاریخ انتخاب شده شما تحویل می گردد. به علاوه برای اکثر محصولات امکان "ارسال برای همین امروز" وجود دارد. هم چنین شما می توانید با انتخاب گزینه ارسال فوری در صفحه تسویه، گل خود را در بازه زمانی کوتاه تری دریافت نمایید.
آیا گل ها شبیه به عکس سایت و با کیفیت ارسال میشه؟
گل آرایی یک هنر و کار دست است، لذا ممکن است هنگام طراحی مجدد هر محصول اختلافاتی با محصول اولیه وجود داشته باشد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل هایی زیبا و با کیفیت عالی و همچنین با بیشترین شباهت به عکس سایت، برای عزیزان شما ارسال می‌شود.
قبل از ارسال گل می تونم عکس محصول رو ببینم؟
خیر، با توجه به حجم بالای سفارشات امکان ارسال عکس محصول قبل از ارسال وجود ندارد. اما گل بازار این اطمینان را به شما می دهد که گل ها مطابق با عکس محصول در سایت و با بیشترین شباهت ارسال خواهد شد. به علاوه شما می توانید گزینه "عکس از لحظه تحویل" در صفحه تسویه را انتخاب نمایید تا تصویر لحظه تحویل هدیه شما به عزیزان تان ثبت و برای شما ارسال گردد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.