جعبه گل حروف و عروسک خرسی (ترکیه)

جعبه گل حروف و عروسک خرسی (ترکیه)

جعبه گل حروف و عروسک خرسی (ترکیه)

$‎67.95
موجودی: موجود

حداکثر 1 حرف

گیفت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
قلب ناز
$‎3.95
عروسک
$‎4.95
استیکر قلب
$‎0.95
کارت‌دوستت‌دارم
$‎0.95
اطلاعات بیشتر
زمان آماده سازی: دو روز کاری

خرید گل در ترکیه یا سفارش گل از گل بازار در واقع سفارش گل در ترکیه است و ارسال گل به ترکیه از خود ترکیه صورت خواهد گرفت؛ بنابراین در صورت سفارش جعبه گل حروف و عروسک می‌توانید این توقع را داشته باشید که پس از سفارش 1 الی 3 روز کاری بعد هدیه‌ی شما به عزیزتان در ترکیه برسد.

 ارسال گل به ترکیه در سریعترین زمان
زمانی بود که نمی‌توانستیم حتی فکر آن را داشته باشیم که از ایران بتوان خرید گل در ترکیه انجام داد و توقع داشت که گل خیلی سریع به دست گیرنده در ترکیه برسد، اما امروز این فرصت به‌خوبی‌ِ هرچه تمام‌تر مهیا است. شما عزیزان می‌توانید این جعبه گل حروف به همراه عروسی خرسی‌ را از طریق همین صفحه سفارش دهید تا ارسال گل به ترکیه در سریع‌ترین زمان انجام شود.

آماده‌کردن جعبه‌ی گل با حرف دلخواه شما
شما عزیزان می‌توانید در هنگام ثبت سفارش گل در ترکیه حرف موردنظرتان را در فیلد مشخص‌شده وارد کنید تا جعبه گل حروف با حرف موردنظر شما آماده و به همراه عروسکی خرسی در جعبه‌ای شیک و لوکس برای مقصد دلخواه‌تان ارسال شود. جعبه گل برخوردار از 34 شاخه گل رز است. ازآن‌جا که گل رز سمبلی برای عشق و عطوفت است و البته ازآن‌جاکه عروسک هم از هدایای عالی برای ابراز عشق و علاقه است، این مجموعه یعنی جعبه گل حروف و عروسک خرسی می‌تواند هدیه‌ای بسیار مناسب برای ابراز عشق از راهی دور یعنی ایران به ترکیه باشد.

اگر عزیزتان در ترکیه به سر می‌برد بدون‌شک می‌توانید با سفارش جعبه گل حرف و عروسک خرسی و ارسال گل به ترکیه احساس ناب‌تان را از ایران به ترکیه منتقل کنید و موجبات خوشحالی عزیزتان در ترکیه را فراهم آورید.

خرید گل در ترکیه و ارسال آن برای محبوب نازنینی که ساکن ترکیه است می تواند یک سرمایه گذاری عاطفی برای رابطه‌ی شما باشد.

خرید گل در ترکیه | سفارش گل در ترکیه
شما عزیزان می‌توانید افزون بر جعبه گل حروف و عروسک خرسی از سایر گل‌های گل فروشی آنلاین گل بازار که امکان ارسال گل به ترکیه را دارند بازدید کنید و خرید گل در ترکیه را از ایران انجام دهید. هر گلی که شما انتخاب کنید در زمانی سریع آماده شده و به آدرسی که وارد می‌کنید ارسال خواهد شد. سعی بر آن است که گل‌ها با طراوت و تازگی هرچه‌تمام‌تر ارسال شوند و بنابراین از این بابت نباید نگرانی خاصی داشته باشید.

شرایط و ضوابط
تزئین گلها و رنگ هدایا ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد، گلها و هدایای جایگزین مشابه و هم ارزش عکس خواهند بود. در صورتی که هدیه دیگری غیر از سفارش فوق به سبد خرید تان اضافه شود، ممکن است بصورت جداگانه تحویل داده شوند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه گل حروف و عروسک خرسی (ترکیه)
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!