خرید آنلاین دسر ناپلِِونی بی بی | گل بازار

دسر ناپلئونی بی بی

دسر ناپلئونی بی بی

$‎24.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل برای فردا

خبر خوب برای کسانی که در پی سفارش کیک بی بی یا سفارش آنلاین کیک بی بی یا خرید کیک بی بی هستند این است که فروشگاه اینترنتی گل بازار امکان سفارش آنلاین کیک بی بی را فراهم آورده‌است. در هر کجا که باشید این امکان را دارید که دسر ناپلئونی بی بی و سایر کیک‌های بی بی را برای ارسال به تهران و کرج سفارش دهید. دسر ناپلئونی بی بی از خوش‌طعم‌ترین و خوش‌ظاهرترین کیک‌های قنادی بی بی تهران است.

دسر ناپلئونی بی بی محصولی خوش‌طعم از قنادی بی بی
همانطور که در تصویر می‌بینید ظاهر این دسر بسیار عالی‌ست. خوشبختانه باطن آن یعنی طعمی که دارد هم در وضعیتی فوق‌العاده است. این محصول قنادی بی بی با نان ناپلونی و خامه و کاملاً شبیه به تصویر آماده شده و برای کسانی که سفارش کیک بی بی یا سفارش آنلاین کیک بی بی را از طریق فروشگاه آنلاین گل بازار انجام می‌دهد در زمان دلخواه ارسال می‌شود. چنان‌چه به‌دنبال سورپرایز مجازی تولد هستید می‌توانید حسابی ویژه روی این دسر ناپلئونی باز کنید. در صورت سفارش کیک بی بی یا سفارش آنلاین کیک بی بی از فروشگاه گل بازار، می‌تواند آدرس دلخواه‌تان را وارد کنید تا کیک بی بی در زمانی که خود شما تعیین می‌کنید برای آدرس دلخواه‌تان ارسال شود. همزمان با خرید کیک بی بی از فروشگاه گل بازار، می‌توانید هدایای ویژه‌ی گل بازار برای مناسبت‌های مختلف را نیز سفارش دهید تا همراه با دسر ناپلئونی بی بی برای شما یا برای آدرسی که وارد می‌کنید ارسال شوند.

تضمین تازگی کیک بی بی
در میان کسانی که می‌خواهند خرید کیک بی بی یا سفارش کیک بی بی را به‌صورت اینترنتی انجام دهند همیشه این نگرانی وجود دارد که کیکی که برای آن‌ها ارسال می‌شود تازه نباشد، اما فروشگاه گل بازار تضمین می‌کند که کیک بی بی ارسالی پخت همان روزِ ارسال است و در نهایتِ تازگی ارسال خواهد شد، بنابراین هیچ‌یک از کسانی که به‌دنبال سفارش آنلاین کیک بی بی از فروشگاه اینترنتی گل بازار هستند نباید نگرانی‌ای از این بابت داشته باشند.

شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.

نظر خودتان را بنویسید
دیدگاه شما درباره:دسر ناپلئونی بی بی
امتیاز شما
سوالات پرسيده شده
هزینه ارسال کیک و خوراکی چقدره؟
هزینه ارسال کیک و یا هر خوراکی، با توجه به مقصد و محل گیرنده متفاوت خواهد بود. شما در مرحله آخر بعد از وارد کردن کشور، شهر و آدرس گیرنده می توانید هزینه ارسال را مشاهده نمایید. گل بازار همواره در نظر دارد یک هزینه ارسال منصفانه برای ارسال هدایای شما در نظر بگیرد.
آیا امکان نوشتن متن روی کیک وجود داره؟
خیر، از آنجایی که همه کیک ها دارای تزیینات مشخصی هستند، لذا امکان نوشتن متن روی کیک وجود ندارد. شما می توانید متن تبریک خود را در کادر متن پیام در صفحه تسویه بنویسید تا در یک پاکت و همراه با کیک برای گیرنده شما ارسال گردد.
آیا امکان خرید کیک برای امروز وجود داره؟
بله شما می توانید به صورت روزانه تمام کیک های گل بازار را تا قبل از ساعت 14 ثبت سفارش نمایید.
آیا کیک ها تازه و باکیفیت ارسال میشه؟
بله، کیک ها از بهترین قنادی ها در هر شهر ، که به صورت روزانه و تازه آماده می شود، تهیه و ارسال خواهد شد.
حساب ریالی ندارم امکان پرداخت از خارج از کشور به صورت ارزی وجود داره؟
بله، شما می توانید از طریق درگاه های امن PayPal و یا کردیت کارت، از خارج از کشور به ایران گل و هدیه ارسال کنید.
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط