خرید آنلاین دسر ناپلِِونی بی بی | گل بازار

دسر ناپلئونی بی بی

دسر ناپلئونی بی بی

$‎27.95
Availability: Out of stock
امکان تحویل همین امروز

خبر خوب برای کسانی که در پی سفارش کیک بی بی یا سفارش آنلاین کیک بی بی یا خرید کیک بی بی هستند این است که فروشگاه اینترنتی گل بازار امکان سفارش آنلاین کیک بی بی را فراهم آورده‌است. در هر کجا که باشید این امکان را دارید که دسر ناپلئونی بی بی و سایر کیک‌های بی بی را برای ارسال به تهران و کرج سفارش دهید. دسر ناپلئونی بی بی از خوش‌طعم‌ترین و خوش‌ظاهرترین کیک‌های قنادی بی بی تهران است.

دسر ناپلئونی بی بی محصولی خوش‌طعم از قنادی بی بی
همانطور که در تصویر می‌بینید ظاهر این دسر بسیار عالی‌ست. خوشبختانه باطن آن یعنی طعمی که دارد هم در وضعیتی فوق‌العاده است. این محصول قنادی بی بی با نان ناپلونی و خامه و کاملاً شبیه به تصویر آماده شده و برای کسانی که سفارش کیک بی بی یا سفارش آنلاین کیک بی بی را از طریق فروشگاه آنلاین گل بازار انجام می‌دهد در زمان دلخواه ارسال می‌شود. چنان‌چه به‌دنبال سورپرایز مجازی تولد هستید می‌توانید حسابی ویژه روی این دسر ناپلئونی باز کنید. در صورت سفارش کیک بی بی یا سفارش آنلاین کیک بی بی از فروشگاه گل بازار، می‌تواند آدرس دلخواه‌تان را وارد کنید تا کیک بی بی در زمانی که خود شما تعیین می‌کنید برای آدرس دلخواه‌تان ارسال شود. همزمان با خرید کیک بی بی از فروشگاه گل بازار، می‌توانید هدایای ویژه‌ی گل بازار برای مناسبت‌های مختلف را نیز سفارش دهید تا همراه با دسر ناپلئونی بی بی برای شما یا برای آدرسی که وارد می‌کنید ارسال شوند.

تضمین تازگی کیک بی بی
در میان کسانی که می‌خواهند خرید کیک بی بی یا سفارش کیک بی بی را به‌صورت اینترنتی انجام دهند همیشه این نگرانی وجود دارد که کیکی که برای آن‌ها ارسال می‌شود تازه نباشد، اما فروشگاه گل بازار تضمین می‌کند که کیک بی بی ارسالی پخت همان روزِ ارسال است و در نهایتِ تازگی ارسال خواهد شد، بنابراین هیچ‌یک از کسانی که به‌دنبال سفارش آنلاین کیک بی بی از فروشگاه اینترنتی گل بازار هستند نباید نگرانی‌ای از این بابت داشته باشند.

شرایط و ضوابط:
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.

Write Your Own Review
You're reviewing:دسر ناپلئونی بی بی
We found other products you might like!
Related Products