کتاب حال کاملا استمراری

کتاب حال کاملا استمراری

کتاب حال کاملا استمراری

$‎5.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

معرفی کتاب حال کاملا استمراری اثر گبریل برنستین

این روزها افراد زیادی "خوشبختی" را می فروشند ، اما در کتاب "حال کاملا استمراری" یا "راهنمای عملی آرامش"، "گابریل برنستین"، سخنران انگیزشی و مربی زندگی ،به شما نشان می دهد که چگونه می توانید با دسترسی به این کتاب ، خوشبختی را به روش "حال کاملا استمراری" یا "راهنمای عملی آرامش"، تجربه کنید.
گابریل در معادله ی سی روزه ی خود به شما نشان می دهد که چگونه می توانید الگوهای فکری منفی را نابود کرده و از طریق تصدیق های مثبت ، فعالیت بدنی و مراقبه های تجسمی ، تغییرات شخصی ایجاد کنید.
آماده شوید تا با "راهنمای عملی آرامش" زندگی خود را تغییر دهید و "حال کاملا استمراری" را تجربه کنید. "گابریل برنستین" به شما کمک می کند که احساسات منفی خود را آزاد نموده و خوشبختی را انتخاب کنید!
ایده ی اصلی این کتاب بر اساس معادله ای است که نویسنده آن را توضیح می دهد. این معادله ابزاری است که برای جنبه های مختلف زندگی به کار می رود تا فرد به جای زندگی در تاریکی های ناشی از ترس، در نور زندگی کند. این معادله از سه جز یا مرحله تشکیل شده است. بازاندیشی ، حرکت و پذیرفتن.
"گابریل برنستین"، هوشمندانه در تمام فصل های کتاب، ایده ی این معادله را در انواع زمینه ها تشریح می کند؛ این ایده با احساسات و بخشش شروع می شود تا در نهایت بدانید که جهان پشت شماست. "حال کاملا استمراری" در نهایت با یک فصل بسیار الهام بخش و ملموس به منظور همدلی با خواننده پایان می یابد و به جرات می توان گفت که این کتاب می تواند یاریگر بسیاری از افراد باشد.

گبریل برنستین، زاده ی 1 نوامبر 1979، سخنران انگیزشی و نویسنده ای آمریکایی است. بیشتر فعالیت های او با موضوعاتی همچون عشق به خویشتن، بخشش و داشتن نگرشی کل نگرانه نسبت به معنویت است. برنستین در سال 2009 توسط نیویورک تامیز به عنوان یکی از «آموزگاران نسل آینده» انتخاب شد.

قسمت هایی از کتاب حال کاملا استمراری (لذت متن)

 "هدف این دوره یاد دادن معنای عشق نیست، چراکه عشق آموختنی نیست. بلکه هدف برداشت موانع آگاهی از حضور عشق است، عشقی که میراث فطری شماست دوره ای در معجزات."

 "همه ما، درست مثل الیسون، مواردی داشته ایم که به جای اینکه با حس زخم و درد خود روبه رو شویم، آن را مخفی کرده ایم. منشا درد شما ممکن است به اندازه الیسون واضح نباشد، حتی ممکن است نفهمید که چنین دردی وجود دارد. اما به شما قول می دهم که درد آنجاست، حتی اگر مدت زیادی از وجودش نگذشته باشد. هدف این فصل این است که به شما کمک کند زخم های خوب نشده را باز کنید تا بتوانید با هر احساس منفی ای که در طول این سالیان سرکوب کرده اید روبه رو شوید. متوجهم که این کار ممکن است برای شما تازگی داشته باشد."

" گاهی، احساسات ما آن قدر عمیق دفن شده اند که باید به صورت فیزیکی، تکانی به آن ها بدهیم. یادتان باشد که ما حس هایمان را فقط در ذهن و دلمان حمل نمی کنیم، بلکه آن ها را به بدنمان هم آویزان کرده ایم. حالا، وقت آن است که از رقصیدن به دور احساسات دست برداریم."

شرایط و ضوابط

این محصول برای شهرستان های ایران توسط پست ارسال می شود که زمان آن حدود ۱ تا ۳ روز کاری می باشد.

.

قطع: رقعی
نوع جلد: شوميز
زبان: فارسی
تعداد صفحات: 224

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کتاب حال کاملا استمراری
محصولات مرتبط