خرید اینترنتی باکس حروف انتخابی گل رز | گل بازار

باکس حروف انتخابی گل رز

باکس حروف انتخابی گل رز

امتیاز:
90% of 100

برای ارسال به شهرستان ها به 1 روز آماده سازی نیاز دارد. 

قیمت عادی $‎67.95 قیمت ویژه $‎54.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

گل دادن و گل گرفتن جزء جدایی ناپذیر زندگی شاد و سالم است؛ خصوصا اگر در آن روابط عاشقانه ای در جریان باشد. خرید آنلاین باکس رز با حروف انتخابی این امکان را به شما می دهد تا با هدیه دادن یک باکس گل رز زیبا با حرف اول اسم مخاطب تان برای ایجاد یک رابطه سالم و شاد تلاش کنید. اگر در فکر خرید گل رز هستید، سفارش آنلاین باکس رز با حروف انتخابی، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. رز های خوش رنگ قرمز با زیبایی وصف ناپذیر و جذابیت فراوانی که دارند شما را به سمت رقم زدن یک سورپرایز شیک برای عزیزان تان سوق می دهد. چیدن رزهای زیبای قرمز هلندی در تنگاتنگ هم درون باکسی که مزین به اول اسم محبوب تان است یک هدیه بسیار شگفت انگیز و جذاب را پدید آورده است. محال است که مخاطب تان با دیدن این باکس دچار ذوق زدگی و هیجان نشود! گل های رز قرمز در هر مناسبتی یک گزینه عالی به حساب می آیند اما چون این گل ها نماد عشق و علاقه هستند، هدیه دادن آن در مناسبت های عاشقانه بیشتر به دل خواهد نشست. اینکه بدانید چه گلی را با چه آرایشی و باکسی برای چه مناسبتی طراحی کنید، نیازمند تجربه و مهارت است که گل آراهای گلفروشی آنلاین گل بازار با طراحی این باکس گل آن را به معرض نمایش گذاشته اند. خرید گل رز درون یک باکس گل به شکل حروف انگلیسی مناسب برای ولنتاین، روز تولد، اولین دیدار عاشقانه، سالگرد ازدواج، تشکر و قدردانی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی و حتی عذر خواهی و دلجویی است.

جزئیات

ارتفاع باکس های گل حروف حدود 10 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس حروف انتخابی گل رز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
حلقه گل یادگار
حلقه گل یادگار
قیمت عادی $‎235.95 قیمت ویژه $‎188.95
گل رز سرخ حبابی
گل رز سرخ حبابی
امتیاز:
100%
قیمت عادی $‎5.95 قیمت ویژه $‎4.95