خرید اینترنتی باکس حروف انتخابی گل رز | گل بازار

باکس حروف انتخابی گل رز

باکس حروف انتخابی گل رز

امتیاز:
90% of 100
$‎51.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس رز با حروف انتخابی این امکان را به شما می دهد تا یک باکس گل رز زیبا با حرف اول اسم مخاطب تان را هدیه بدهید. اگر در فکر سفارش گل رز هستید، خرید آنلاین باکس رز با حروف انتخابی، گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. با خرید آنلاین جعبه گل رز با حروف انتخابی ، باکسی از جنس چوب بنا به سلیقه و درخواست شما از گل های رز قرمز و مرغوب ایرانی، پر شده و ارسال می شود. شما می توانید با ارسال باکس گل رز با حروف عاشقانه لبخند را بر لبان عزیزانتان جاری کنید. آرایش و نحوه خاص قرار گرفتن گل ها در باکس گل رز فوق، هدیه ای زیبا و روح نواز را خلق کرده که شما را قادر می سازد عزیزان تان را در مناسبتهای مختلف شاد نمائید. گل نمادی از پاکی، عشق و لطافت است؛ شما میتوانید شادی و لطافت را با خرید گل و تقدیم آن به کسی که دوستش دارید هدیه دهید. شما می توانید این باکس را در روز تولد عشق تان و یا در روز ولنتاین، اولین دیدار عاشقانه به محبوب تان تقدیم کنید. همچنین در مراسم های دیگر مانند سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی و حتی عذر خواهی می توانید این گل را برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس های گل حروف حدود 10 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس حروف انتخابی گل رز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط