جعبه‌ گل رز و هدیه

جعبه‌ گل رز و هدیه

جعبه‌ گل رز و هدیه

امتیاز:
90% of 100

**در حالت عادی شامل گردنبند نمی باشد. گردنبند موجود در تصویر برای نمونه قرار داده شده است.**

$‎58.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

با سفارش آنلاین جعبه گل رز و هدیه، شما می توانید همزمان و در غالب یک هدیه، گل و کادوی خود را به دست عزیزان تان برسانید. این محصول شامل یک جعبه ی زیبا و شیک بوده که از گل های با طراوت و شاداب رز هلندی پر می شود. این محصول حاوی هدیه نمی باشد اما شما می توانید از سایت گل بازار هدیه مورد نظر خود را که می تواند گردنبند، دستبند و یا گوشواره ی طلا، ادکلن، شکلات و ... باشد به طور جداگانه انتخاب کرده و در وسط این جعبه گل زیبا قرار دهید. خرید آنلاین جعبه گل رز و هدیه یک دنیا شادمانی و عشق را نثار قلب عزیزان تان می کند. دادن گل رز که خود نمادی از عشق، محبت، دوستی و علاقه است، می تواند به تنهایی هر آنچه که زبان توانایی بیان آن را ندارد به خوبی برای مخاطب تان به نمایش بگذارد و پیام رسان عشق و علاقه قلبی شما به او باشد. تصور کنید که یک هدیه ی جذاب که توسط ده ها گل رز محصور شده، به دست عزیز شما برسد؛ چه حس ناب و قشنگی، چه لبخند زیبایی و چه تجربه ی متفاوتی را به او هدیه می کنید. گل آراهای حرفه ای گل بازار با طراحی چنین باکس زیبایی توانسته اند یک باکس گل شیک را با گل رز آراسته کرده و با تعبیه جای هدیه، مناسب ترین پیشکش را برای معشوق تان پدید آورند. خرید جعبه گل فوق، مناسب برای روز خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، ولنتاین، اولین دیدارعاشقانه و حتی عذر خواهی از یک عزیزی که رنجیده خاطر است.

جزئیات

ارتفاع جعبه گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این جعبه گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه‌ گل رز و هدیه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده