سفارش اینترنتی جعبه گل مینیاتور | گل بازار

جعبه گل مینیاتور

جعبه گل مینیاتور

$‎44.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

جعبه گل مینیاتور یک جعبه گل بسیار زیبا و شیک است که گل های رز هلندی و داوودی را در خود جای می دهد. تردید نکنید با خرید آنلاین جعبه گل مینیاتور و ارسال آن برای عزیزان و اطرافیان شما با دیدن این هدیه، محبت شما را در دل می ستایند. هدیه کردن عشق و شادی به دیگران، حال و هوای دل شما را هم خوب کرده و باعث انرژی بیشتر در زندگیتان می شود. رز های موجود در این جعبه از نوع هلندی بوده که بهترین و مرغوبترین گل های رز هستند و طراوت و شادابی، عمر بیشتر نسبت به سایر رز ها دارند. جهت تداوم و ماندگاری باکس گل با قرار دادن اسفنج های مخصوص عمل آب رسانی به گل ها را انجام داده و باعث تازه تر ماندن آن ها می شود. گل های داوودی متنوع ترین نوع گل ها هستند که دارای رنگبندی بسیار زیادی است. با سفارش آنلاین جعبه گل مینیاتور احساس خاص متفاوت بودن را به آنانکه در زندگی دوستشان دارید هدیه دهید. این باکس گل مناسب برای مراسم هایی همچون سورپرایز تولد، اولین دیدار و ملاقات عاشقانه، تشکر از استاد و مربی، عذرخواهی از یک دوست، سالگرد ازدواج یا آشنایی با همسر و محبوب تان است.

جزئیات

ارتفاع، طول و عرض حدودی این جعبه گل 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:جعبه گل مینیاتور
We found other products you might like!
Related Products