سفارش اینترنتی جعبه گل مینیاتور | گل بازار

جعبه گل مینیاتور

جعبه گل مینیاتور

قیمت عادی $‎55.95 قیمت ویژه $‎44.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

یک جعبه گل بسیار زیبا و شیک که گل های رز هلندی و داوودی را در خود جای داده، یک ترکیبی بهشتی از زیبایی و رنگ را به وجود آورده است. تردید نکنید با خرید آنلاین جعبه گل مینیاتور و ارسال آن برای عزیزان تان، آن ها با دیدن این هدیه محبت شما را در دل می ستایند. رز های موجود در این جعبه از نوع هلندی بوده که بهترین و مرغوبترین گل های رز هستند و طراوت و شادابی، عمر بیشتری نسبت به سایر رز ها دارند همچنین گل های داودی زرد رنگ با گلبرگ های کوچک اما فراوان خود نهایت زیبایی را به این باکس تقدیم کرده اند. هدیه کردن عشق و شادی به دیگران، حال و هوای دل شما را هم خوب کرده و باعث انرژی بیشتر در زندگی تان می شود. با سفارش آنلاین جعبه گل مینیاتور احساس خاص متفاوت بودن را به آنانکه دوست شان دارید، هدیه دهید. درون این باکس مربعی گل های رز آتشین و قرمز رنگ در 3 ردیف چیده شده اند و در بین آن ها نیز گل های زرد رنگ داودی در دو ردیف جای گرفته اند تا نهایت زیبایی و جذابیت از یک باکس گل را پدید آورند. گل رز قرمز نماد عشق و دوست داشتن و گل زرد داودی نماد مثبت بینی، شادی و زندگی طولانی است که ترکیب این دو گل می تواند با هم بهترین حس ها را منتقل کند. متخصصین گل آرایی گل بازار جهت تداوم و ماندگاری گل ها با قرار دادن اسفنج های مخصوص درون جعبه، عمل آب رسانی به گل ها را انجام داده و باعث شاداب ماندن آن ها برای مدت طولانی تر شده اند. این باکس گل مناسب برای مراسم هایی همچون سورپرایز تولد، روز ولنتاین، اولین دیدار عاشقانه، به دنیا آمدن قدم رسیده، جشن فارغ التحصیلی، تشکر و قدردانی، عذرخواهی و دلجویی و سالگرد ازدواج یا آشنایی است.

جزئیات

ارتفاع، طول و عرض حدودی این جعبه گل 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا جعبه گل فوق، گلدان و یا جعبه گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، جعبه گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج جعبه را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه گل مینیاتور
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط