خرید اینترنتی صندوق گل رز و هدیه | گل بازار

صندوق گل رز

صندوق گل رز

امتیاز:
100% of 100

**در حالت عادی شامل هدیه نمی باشد. ادکلن موجود در تصویر برای نمونه قرار داده شده است.**

$‎58.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل برای فردا

با سفارش آنلاین صندوق گل رز ، شما می توانید همزمان و در غالب یک هدیه، گل و کادوی خود را به دست عزیزانتان برسانید و آنها را شاد کنید. خرید آنلاین صندوق گل رز و هدیه جعبه گلی لاکچری است که با رنگ جذاب و رمانتیک، اوج احساسات شما را در مقابل یارتان به نمایش خواهد گذاشت. شما می توانید بصورت جداگانه از سایت گل بازار ادکلن و یا هدیه مورد نظر خود را که می تواند، گردنبند، ادکلن، شکلات باشد را انتخاب و خریداری کرده و در وسط این جعبه گل زیبا قرار دهید. تصور کنید که یک هدیه ی جذاب که توسط ده ها گل رز محصور شده، به دست عزیز شما برسد؛ چه حس زیبا و قشنگی، چه لبخند زیبایی، چه تجربه ی متفاوتی را به او هدیه می کنید. صندوق گل رز و هدیه، پیشکشی زیبنده و درخور مخاطب خاص شما خواهد بود. با ارسال صندوق گل رز و هدیه، بمانند لطافت گل ها علاقه خود را به مهم ترین فرد زندگی خود ابراز کنید و درخشش شادی را هم چون مرواریدی سیاه در چشمان یارتان نظارگر باشید. خرید جعبه گل فوق، مناسب برای روز ولنتاین، کادوی روز تولد، هدیه برای سالگرد ازدواج، هدیه برای ماهگرد دوستی است. به علاوه در مناسبت های دیگر مانند خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست و حتی افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

 


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:صندوق گل رز
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط