ارسال کالر باکس خورشید به تهران | گل بازار

کالر باکس خورشید

کالر باکس خورشید

$‎22.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین کالر باکس خورشید از دو رنگ سفید و زرد تشکیل شده تا یک هدیه مناسب برای کسانی باشد که عاشق رنگ های شاد مانند زرد هستند. هر دو رنگ زرد و سفید فرح‌بخش هستند و در تضاد با سیاهی و تاریکی قرار دارند. این باکس گل که شامل گل های داودی، رز مینیاتوری و عروس است، درون باکسی سفید رنگ جای گرفته اند تا یک باکس گل لاکچری را پدید آورند. چیدمان گنبدی این باکس گل به گونه ای است که گل های سفید عروس در میان گل های زرد و خوشرنگ داودی و رز مینیاتوری درون کالر باکس سفید خودنمایی می کنند. از آنجایی که رنگ زرد یکی از رنگ هایی است که به شدت مغز را تحریک کرده و شادی را القا می کند، برای همین خرید آنلاین باکس گل خورشید می تواند محرک ذهن عزیزان تان بوده و همچون خورشید درخشان امید، نشاط، انرژی و شادی را به زندگی عزیزان تان هدیه دهد. این باکس گل با چینشی زیبا، حاصل تلاش گل آراهای حرفه ای است که با تدبیر در ترکیب رنگ و چیدن رنگ ها یک باکس زیبا طراحی کرده اند تا همچون آفتاب، درخشان و نورانی باشد و هر کسی با دیدنش دنیایی از لذت و شادی را تجربه کند. شما می توانید با ارسال این گل به سراسر ایران برای عزیزان تان در مناسبت هایی مانند خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی از یک دوست همچنین افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه، اسباب شادی و خوشحالی آن ها را فراهم آورید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های داودی، قلم فور، عروس یا ژیپسوفیلا همچنین گل های رز مینیاتوری یا رز چینی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کالر باکس خورشید
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط