دسته گل دیبا | گل بازار

دسته گل دیبا

دسته گل دیبا

قیمت عادی $‎24.95 قیمت ویژه $‎19.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

با سفارش آنلاین دسته گل دیبا، هر آنچه از یک دسته ‌گلی زیبا و باوقار انتظار دارید را می توانید در این محصول بیابید. چنانچه در پی هدیه‌ دادن به عزیزتان هستید می‌توانید حسابی ویژه روی خرید آنلاین دسته گل دیبا باز کنید. ترکیب رنگ‌ گل‌ های زنبوری، آلسترومریا و داوودی همراه با یک کاغذ پیچی شیک، یک دسته گل زیبا، جذاب و لوکس را به وجود آورده است. گل های داودی با گلبرگ های زیاد اما کوچک خود به همراه گل های آلسترومریا با گلبرگ های خالدار و همچنین گل های زنبوری به شکل لانه زنبور ترکیبی زیبا از چینش گل ها را درون یک دسته گل ایجاد کرده تا بتوانید با آن یک سورپرایز جانانه برای عزیزان تان رقم بزنید. گل زنبوری سمبلی از موفقیت و خاطره است و گل آلسترومریا نیز نمادی از ثروت، خوشبختی، دوستی و اقبال است و همچنین گل داوودی هم نماد مثبت‌نگری ، شادی و زندگی طولانی است. در واقع شما با ارسال یک دسته گل با این همه نماد، تمام انرژی های شاد و مثبت را به عزیزان تان منتقل می کنید. گل آراهای حرفه ای گل بازار با سال ها تجربه و فعالیت در زمینه گل آرایی توانسته اند یک محصول زیبا با گل های جذاب را خلق کنند تا شما به وسیله آن بتوانید لحظاتی شاد را برای آنان که دوستشان دارید رقم بزنید. این دسته گل بزرگ و شیک مناسب برای تبریک جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی و دلجویی و در نهایت افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع این دسته گل حدود 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های زنبوری، آلستر و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوری که بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را با زاویه 45 درجه ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل ها در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل دیبا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط