سفارش اینترنتی سبد پرگل | گل بازار

سبد پرگل

سبد پرگل

$‎49.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین سبد گل پر گل همان طور که از اسمش پیداست سبد گلی پر از گل های تازه و زیبای رز، آلسترومریا، داوودی و گل میخک است تا از راه دور پیام آور عشق دوستی شما برای عزیزان تان باشد. تنوع رنگ گلبرگ های آلسترومریا در کنار رنگ های شاد و متنوع میخک و داوودی به همراه رز های مخملی، دریایی از رنگ های مختلف را در کنار هم به وجود آورده است که هر دلی با دیدنش مجذوب می شود. چیدمان و آرایش گل ها در این سبد جذاب و فریبنده است به گونه ای که سبد گل مستطیلی مملو از گل های رنگارنگ که در هر گوشه از آن گلی با رنگی جذاب خودنمایی می کند، همچنین برگ های سبز در گوشه دیگر به زیباتر شدن این سبد کمک کرده است. سفارش آنلاین سبد گل پرگل می تواند سورپرایزی زیبا و دلربا برای عزیزان تان باشد. این سبد گل زیبا به خاطر  تعداد زیاد و تنوع گل هایش تمام توجهات را به خود جلب می کند و باعث ایجاد حس شعف و شادمانی در دل عزیزان شما می شود. اگر در فکر خرید گل رز هستید و می خواهید سبد گلی را تقدیم عزیزی کنید، ارسال سبدی پرگل و رنگارنگ که توسط دستانی هنرمند و گل آراهای چیره دست آراسته شده، بهترین گزینه برای این منظور خواهد بود. این گل مناسب برای خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست و حتی افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع حدودی سبد 15 سانتی متر و عرض آن 37 سانتی متر است.
این سبد گل شامل گل های رز، آلسترومریا، داوودی و میخک می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد پرگل
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده
کتاب خودت را به فنا نده
کتاب خودت را به فنا نده
قیمت عادی $‎9.95 قیمت ویژه $‎8.95
گل بامبو
گل بامبو
امتیاز:
100%
$‎36.95
باکس گل رز زرد رونا
باکس گل رز زرد رونا
قیمت عادی $‎74.95 قیمت ویژه $‎59.95