خرید آنلاین پکیج ملینا | گل بازار

پکیج ملینا

پکیج ملینا

امتیاز:
100% of 100
$‎23.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

اگر قصد طراحی یک سورپرایز بی نظر را دارید، خرید آنلاین پکیج ملینا یک انتخاب فوق العاده است. سفارش آنلاین پکیج ملینا شامل گل های قرمز و زیبای میخک به همراه شکلات‌های مغزدار و خوش‌طعم شونیز است. با توجه به وجود گل میخک در پکیج ملینا و همچنین باکس قلبی‌شکل، این هدیه می‌توان گفت که باکس گل و شکلات ملینا گزینه‌ای مناسب برای کسانی است که می‌خواهند معشوق‌شان را به ‌طریقی سورپرایز کنند. این شکلات‌های خوش‌طعم و البته خوش‌جلوه، نیمی از باکس قلبی‌شکل را به خود اختصاص می‌دهند، نیمی دیگر مربوط به گل‌های میخک قرمز است. گل میخک نمادی از اشرافی ‎بودن و همچنین سمبل عشق و دوست‌داشتن است. هدیه‌دادن گل میخک به عزیزتان می‌تواند به‌معنای انتقال حس عشق و محبت به او باشد. شما با تقدیم گل و شکلات به هر آن کس که دوستش دارید، هم با دادن گل خوشحال می کنید هم با شکلات دهانش را شیرین خواهید کرد. گل آراهای حرفه ای گل بازار با تلفیق گل و شکلات درون باکسی قلبی یک دنیا عشق و علاقه را به عزیزان شما هدیه خواهند کرد. این باکس گل و شکلات قلی یک هدیه ارزنده در مناسبت هایی مانند ولنتاین، مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و همچنین برای مراسم افتتاحیه است.

جزئیات

ارتفاع باکس حدود 15 سانتی متر می باشد.
این پکیج شامل گل های قرمز میخک به همراه شکلات‌های مغزدار شونیز می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام هرکدام از آیتم های پکیج، محصولی مشابه و هم ارزش جایگزین خواهد شد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج را مرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پکیج ملینا
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده