سفارش پکیچ گل و شکلات عاشقانه | گل بازار

پکیج گل و شکلات عاشقانه

پکیج گل و شکلات عاشقانه

امتیاز:
100% of 100
قیمت عادی $‎59.95 قیمت ویژه $‎47.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

اگر دوست دارید به صورت ویژه ای معشوق خود را سورپرایز کنید، خرید آنلاین پکیج گل و شکلات عاشقانه که شامل یک باکس زیبا و شیک مملو از گل های رز قرمز هلندی و گل های داوودی است، می تواند شما را به مقصودتان برساند. در کنار این باکس گل زیبا، یک جعبه پر از شکلات های بسیار خوشمزه نیز قرار می گیرد. ترکیب گل رز قرمز هلندی با ظاهری زیبا در کنار گل های پُر پَر داوودی به همراه یک باکس شکلات، پکیجی زیبا و فریبنده را خلق کرده که شادی و خوشحالی را برای عزیزان تان به ارمغان می آورد. سفارش آنلاین پکیج گل و شکلات عاشقانه با وجود گل های سپید داوودی و گل های رز مخملی قرمز، هر دلی را مجذوب خود می کند. چیدمان گل ها درون این باکس مربعی به صورتی است که در سه ردیف گل های رز قرار گرفته و در لابلای آن ها دو ردیف گل های داودی چیده شده است تا یک هارمونی زیبا از رنگ قرمز و سفید را به وجود آورد و هر عزیزی با گرفتن آن بسیار هیجان زده و سورپرایز شود. تیم گل آرایی گل بازار با سال ها تجربه یک باکس زیبا از گل ها را طراحی کرده اند تا همراه با یک جعبه شکلات کوچک، هدیه ای بسیار شیک و زیبا درخور عزیزان تان به آن ها تقدیم کرده باشید. این هدیه مناسب برای تبریک جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تشکر و قدردانی، به دنیا آمدن نوزاد و قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی و همچنین عذر خواهی از یک دوست است.

جزئیات

طول و عرض حدودی باکس گل 20 سانتی متر می باشد.
این پکیج شامل یک باکس گل با گل های رز و داودی و یک جعبه شکلات است.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پکیج گل و شکلات عاشقانه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده