گلدان گل ژربرا و کارت پستال

گلدان گل ژربرا و کارت پستال

گلدان گل ژربرا و کارت پستال

امتیاز:
100% of 100
$‎11.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

از جمله آدابی که همواره برای تبریک مناسبت های خاص انجام می شود ارسال گل و کارت تبریک است. برای همین خرید آنلاین گلدان گل ژربرا و کارت پستال که یک گلدان زیبا و رنگارنگ با گل های ژربرا است، یک گزینه بسیار شایسته برای عرض شادباش و تبریک در مراسم های شاد خواهد بود. گلدان این گل، یک گلدان شیشه ای و بسیار شفاف به شکل استوانه است که با قرار گرفتن گل های رنگارنگ و گرد ژربرا درون آن، جلوه ای زیبا و فوق العاده ای را خلق می کند. گل های ژربرا به دلیل رنگبندی متنوع و برگ های لطیف خود و همچنین ماندگاری بالا و طولانی تر نسبت به سایر گل ها، محبوبیت زیادی در بین افراد دارند. گل های ژربرا نماد خوشحالی و موفقیت و یا شادی و هیجان هستند. با قرار گرفتن و چیدن رنگ های مختلف گل های ژربرا در کنار یکدیگر، گلدانی زیبا و رنگارنگ خلق می شود تا عزیزان تان با دریافت آن بسیار غافلگیر و خوشحال شوند. با سفارش آنلاین گل ژربرا به همراه کارت پستال، پیام شما داخل کارت پستالی زیبا با طرحی ساده و شیک قرار داده خواهد شد تا برای عزیزان تان به همراه گل های ژربرا ارسال شود. گل آراهای ماهر و چیره دست گل بازار با قرار دادن اسفنج های خیس درون این گلدان و گذاشتن گل ها درون آن به شادابی و تازه ماندن آن ها برای مدت طولانی تر کمک می کنند تا عزیزان شما بتوانند برای روز ها از دیدن آن لذت ببرند. این هدیه زیبا مناسب برای سورپرایز جشن تولد، اولین دیدار عاشقانه، تشکر و قدردانی، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، سالگرد ازدواج، روز معلم، روز مادر، روز پدر و... است.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 40 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل یک گلدان شیشه ای و گل های ژربرا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این گلدان استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل گلدان از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:گلدان گل ژربرا و کارت پستال
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده