گلدان گل ژربرا و کارت پستال

گلدان گل ژربرا و کارت پستال

گلدان گل ژربرا و کارت پستال

Rating:
100% of 100
$‎9.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین گلدان گل ژربرا که یک گلدان زیبا و رنگارنگ با گل های زیبا و شاداب ژربرا است که برای هدیه به عزیزان تان از راه دور به همراه کارت پستال گزینه مناسبتی است. گلدان این گل، شیشه ای و بسیار شفاف می باشد که با قرار گرفتن گل های رنگارنگ ژربرا، جلوه ای زیبا و فوق العاده ای را خلق می کند. گل های ژربرا به دلیل رنگبندی متنوع و برگ های لطیف خود و همچنین ماندگاری بالا و طولانی، محبوبیت زیادی دارد. با قرار گرفتن رنگ های مختلف گل های ژربرا در کنار یکدیگر گلدان زیبا و رنگارنگی خلق می شود که به راحتی هر دلی را مجذوب خود می کند و عزیزانتان با دریافت آن شاد و خوشحال می شوند. با سفارش آنلاین گل ژربرا به همراه کارت پستال، متن شما داخل کارت پستالی زیبا با طرحی ساده و شیک نوشته شده و برای عزیزانتان ارسال می شود. اگر تولدی در پیش دارید یا یکی از نزدیکان شما به تازگی به موفقیتی دست یافته است این گلدان زیبا و رنگارنگ بهترین هدیه برای عرض تبریک و شادباش است. همچنین اگر برای اولین دیدار خود با محبوب تان آماده می شوید و یا در نظر دارید مراتب تقدیر و تشکر خود را از عزیزی اعلام نماید و یا اینکه به تازگی یکی از نزدیکان شما بیمار شده است و شما در حال تدارک یک هدیه برای او هستید، گلدانی رنگارنگ به همراه یک کارت پستال حاوی پیام شما قطعا آن ها را خوشحال و غافلگیر خواهد کرد. همچنین می توانید این گل ها را برای مراسم سالگرد ازدواج و یا دوستی و آشنایی خود برای آنکه دوستش دارید ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع حدودی این گلدان گل 40 سانتی متر می باشد.
این گلدان گل شامل یک گلدان شیشه ای و گل های ژربرا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

برای ماندگاری بیشتر گل ها از اسفنج های مخصوص گل در این گلدان استفاده شده که باعث می شود گل ها شادابی و تازگی خود را حفظ کنند. در صورت نیاز شما می توانید با دست زدن به اسفنج داخل گلدان از خیس بودن اسفنج و آبرسانی به گل ها مطمئن شوید. گلدان گل را در جای نسبتاً خنک نگهداری کنید و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار ندهید.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:گلدان گل ژربرا و کارت پستال
We found other products you might like!
Related Products