باکس رز قرمز ۲۵ شاخه پلکسی

باکس رز قرمز ۲۵ شاخه پلکسی

باکس رز قرمز ۲۵ شاخه پلکسی

امتیاز:
100% of 100
$‎105.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

سفارش آنلاین باکس رز قرمز ۲۵ شاخه پلکسی، یک گزینه جذاب و متفاوت برای هدیه دادن در عاشقانه ترین مراسم های شما است. جعبه پلکسی استفاده شده در این محصول، نوعی پلاستیک مخصوص شیشه مانند می باشد که ظاهری بسیار شفاف، دل ربا و شبیه به شیشه دارد و جهت نگهداری و یا نمایش گل و یا محصولات خاص مورد استفاده قرار می گیرد. گل های رز قرمز از زیبا ترین و پرطرفدار ترین گل های در جهان محسوب می شود که 25 شاخه از آن به زیبایی درون این باکس جای داده شده اند تا شاهد شادی و ذوق عزیزان تان در هنگام دریافت این محصول باشند. طراحی این باکس به صورتی است که در ابتدا کف این باکس با خزه و یا برگ های سبز کاج تزیین می شود سپس گل های رز در 5 ردیف 5 تایی درون باکس به صورت ایستاده قرار می گیرند. همانطور که می دانید رز قرمز نماد عشق، علاقه و محبت است برای همین شما با خرید آنلاین باکس رز قرمز 25 شاخه پلکسی یک دنیا عشق را به عزیزان تان هدیه خواهید کرد. این باکس یک هدیه عاشقانه است که توسط حرفه ای ترین گل آراها و به صورت ماهرانه ای طراحی شده است. این باکس گل مناسب برای ولنتاین، روز مرد، روز زن، مراسم خواستگاری، تبریک نامزدی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی و حتی برای افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه است.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها بهتر است باکس پلکسی را درون ظرف پر از آب قرار دهید یا گل ها را خارج کرده و درون گلدان آب بگذارید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل ها در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس رز قرمز ۲۵ شاخه پلکسی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده