باکس رز قرمز ۳۶ شاخه پلکسی

باکس رز قرمز ۳۶ شاخه پلکسی

باکس رز قرمز ۳۶ شاخه پلکسی

$‎89.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

چقدر هیجان انگیز است اگر محبوب شما در مقابلش یک باکس شیشه ای مملو از گل های رز قرمز را که شما با عشق برای او فرستاده اید، ببیند. سفارش آنلاین باکس رز قرمز ۳۶ شاخه پلکسی یک هدیه بسیار شگفت انگیز است که می تواند معشوق شما را بسیار سورپرایز و خوشحال کند. وجود 36 شاخه رز در 6 ردیف 6 تایی، درون یک باکس پلکسی شفاف که کف آن از خزه و برگ های سبز کاج پوشیده شده است، لحظاتی رویایی برای شما و مخاطب خاص تان را رقم خواهد زد. هیچکس نمی تواند زیبایی وصف ناپذیر گل های رز را انکار کند. گل هایی که با ظاهری بسیار لوکس و زیبایی مثال زدنی هر قلبی را به لرزه وا می دارد. رز های قرمز نماد عشق و دوست داشتن هستند و 36 شاخه از مرغوب ترین و تازه ترین آن ها می تواند هر آنچه نمی توانید بر زبان بیاورید را به معشوق تان القا کند. باکس های پلکسی، ظاهری بسیار شفاف، دل ربا و شبیه به شیشه دارند و جهت نگهداری و یا نمایش گل و یا محصولات خاص مورد استفاده قرار می گیرد. باکس پلکسی امروزه از باکس های لوکس و لاکچری محسوب می شود؛ برای همین گل آراهای گلفروشی آنلاین گل بازار با ترکیب این باکس با گل های رز قرمز آنچه از جذابیت برای جذب مخاطب تان لازم است را به وجود آورده اند. شما می توانید با خرید آنلاین باکس رز قرمز ۳۶ شاخه پلکسی در مناسبت ها و تبریک های مختلف همچون سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، همچنین برای افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه عزیزان تان را از راه دور خوشحال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 20 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها بهتر است باکس پلکسی را درون ظرف پر از آب قرار دهید یا گل ها را خارج کرده و درون گلدان آب بگذارید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل ها در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس رز قرمز ۳۶ شاخه پلکسی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط