دسته گل داودی و آلستر حریر

دسته گل داودی و آلستر حریر

دسته گل داودی و آلستر حریر

$‎29.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین دسته گل داودی و آلسترومریای حریر یک دسته گل خوش رنگ برای تقدیم به عشق تان است. رنگ قرمز همواره نماد عشق و علاقه بوده است پس با خرید آنلاین دسته گل داودی و آلسترومریای حریر تمام عشق علاقه خود را به مخاطب خاص خود نشان دهید. این دسته گل شامل گل های داودی و آلسترومریا است که به زیبایی پیچیده شده است. گل های داودی به خاطر تنوع رنگی و واریته های مختلف همواره جزء ثابت دسته ها و سبدهای گل بوده است. همچنین به خاطر عطر و بوی خاصش طرفداران زیادی دارد. به علاوه گل آلسترومریا هم با گل های چند پر در رنگ های مختلف همواره در صنعت گل آرایی کاربرد های فراوانی داشته است. این گل مناسب برای خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، تبریک تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، استقبال از یک دوست، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان همچنین عذر خواهی از یک عزیز رنجیده خاطر است. پس اگر می خواهید عزیزی را با دسته گلی جذاب و زیبا از راه دور و به بهترین شکل سورپرایز کنید انتخاب این دسته گل زیبا ساده و در عین حال جذاب شما را به مقصودتان می رساند. با ارسال این دسته گل برای عزیزان تان، آن ها را به بهترین شکل غافلگیر و خوشحال کنید.

جزئیات
ارتفاع حدودی دسته گل 35 سانتی متر می باشد.
این دسته گل شامل گل های داودی و آلسترومریا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی و کاغذ ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری
جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال
گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل داودی و آلستر حریر
محصولات مرتبط