دسته گل رز ونوس ۱

دسته گل رز ونوس ۱

دسته گل رز ونوس ۱

امتیاز:
90% of 100
$‎27.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

دسته گل ونوس دسته گلی با گل های رز قرمز هلندی برای بیان اوج احساسات عاشقانه شما به مخاطب خاصتان است. این دسته گل شامل رزهای زیبا، با طراوت و مرغوب هلندی می باشند که با عطر و بوی دل انگیز خود، قلب هرکسی را به تسخیر خود در می آورد. نحوه چیدمان و قرارگیری گل ها به گونه ای است که این دسته گل بسیار پر جلوه تر و بزرگتر از آنچه که فکر می کنید جلوه می کند. رز های هلندی دارای عطر و بو و ظاهری زیباتر و قشنگتر نسبت به سایر رزها هستند. اگر به دنبال سفارش گل مناسبی برای روز ولنتاین و یا سالگرد ازدواج و یا ابراز علاقه خود به دیگری هستید، سفارش گل رز ونوس می تواند مخاطب خاص شما را شاد کرده و عشق شما را به زیبایی بیان کند. با سفارش گل رز فوق، پیام آور احساس عمیق دوست داشتن و مهربانی باشید. خرید دسته گل ونوس مناسب تشکر، تبریک تولد، هدیه ماه گرد دوستی، هدیه سالگرد ازدواج، عیادت از بیمار، سورپرایزی عاشقانه، معذرت خواهی و یا بی بهانه برای آنان که دوستشان دارید می باشد.

جزئیات گل
ارتفاع حدودی این دسته گل 60 سانتی متر می باشد.
دسته گل رز ونوس شامل گل های قرمز هلندی می باشد.
همراه این پکیج پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد. در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق در برخی از شهرستان ها، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری گل
جهت ماندگاری بیشتر دسته گل را داخل گلدان قرار دهید بطوریکه بیشتر طول ساقه در آب قرار گیرد. سعی کنید به صورت روزانه آب گلدان را عوض کنید و هر بار یک سانتی متر از انتهای ساقه را ببرید تا آب بهتر به گلبرگ ها برسد. گل در جای نسبتاً خنک نگهداری شود و در معرض نور مستقیم خورشید و وسایل گرمایشی قرار نگیرد.

نحوه ارسال گل
گل های سفارشی شما توسط راننده های گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:دسته گل رز ونوس ۱
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط