سبد گل آفتابگردان و رز برسام

سبد گل آفتابگردان و رز برسام

سبد گل آفتابگردان و رز برسام

$‎43.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین سبد گل آفتابگردان و رز برسام، شامل گل های آفتابگردان، آنتریوم، لیلیوم و گل های ریز نقش و زیبای رز مینیاتوری است که درون یک سبد با برگ آرایی زیبا کنار هم چیده شده اند. با توجه به اینکه گل های موجود در این باکس در سراسر سال موجود هستند، با خیال راحت می توانید چه در سرمای زمستان و چه در گرمای تابستان و چه در مناسبت های دیگر این گل ها را برای عزیزان خود در ایران ارسال کنید. تولد ها همواره پر از شادی بوده اند، خصوصا اگر تولد عزیز ترین آدم های زندگی شما باشند، مثلا اگر دوستی دارید که در رفاقت برای شما سنگ تمام گذاشته می توانید به عنوان یک سورپرایز ویژه این سبد گل را برای او در روز تولدش و حتی در موفقیت هایی مثل جشن فارغ التحصیلی برای او ارسال کنید و دوستی خود را با او عمیق تر کنید. شما با خرید آنلاین سبد گل آفتابگردان و رز برسام در روز مادر و یا روز پدر، به مهم ترین آدم های زندگی تان یک شادی وصف ناپذیر هدیه بدهید. شما می توانید این سبد را در مناسبت هایی مثل افتتاحیه، تشکر و قدردانی، سالگرد ازدواج، به دنیا آمدن نوزاد و قدم نو رسیده و حتی عذرخواهی و دلجویی برای عزیزان خود ارسال کنید.

 

جزئیات

ارتفاع سبد گل حدود 30 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های آفتابگردان، آنتریوم، لیلیوم و گل های رز مینیاتوری می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.


نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل آفتابگردان و رز برسام
محصولات مرتبط