سبد گل شادمانه

سبد گل شادمانه

سبد گل شادمانه

$‎19.95
موجودی: موجود
امکان تحویل برای فردا

خرید آنلاین سبد گل شادمانه شامل یک سبد گل بسیار زیبا و جذابی است که از گل های میخک، آلسترومریا، ژربرا و داوودی تشکیل  شده است. تصور کنید که گل های آلسترومریا با گلبرگ های لطیف و رنگ های جادویی اش در کنار گل های داوودی، میخک و همچنین گل های گرد ژربرا چه دنیایی از زیبایی و جذابیت را می تواند خلق کند. رنگبندی شاد و متنوع این سبد گل، دریایی از رنگ را به وجود می آورده که با دیدنش هر قلبی را به تپش وا می دارد. سفارش آنلاین سبد گل شادمانه، شادی و خوشحالی را برای شما و عزیزان تان به ارمغان می آورد. چیدمان این سبد به گونه ای است که همه گل ها به صورت گنبدی چیده شده اند تا هر چشمی از هر زاویه ای که به آن نگاه می کند از دیدن این همه رنگ و زیبایی لذت ببرد. تیم گل آرایی گل بازار با هنرمندی بسیار زیادی، آرایش گل ها را به گونه ای انجام داده است که با دیدن این سبد گل چشم ها خیره شده و هر دل و روحی به تسخیر آن در می آید. شما می توانید این سبد را در مراسم های و مناسبت های مختلفی همچون تبریک نامزد، عروسی، عقدکنان، سورپرایز جشن تولد، خواستگاری، تشکر و قدردانی، سالگرد ازدواج، افتتاحیه، به دنیا امدن قدم نو رسیده، عذرخواهی ودلجویی، عیادت از بیمار، جشن فارغ التحصیلی و ... برای عزیزان خود ارسال کنید.

جزئیات

قطر حدودی سبد 30 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های میخک، آلسترومریا، ژربرا و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل شادمانه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط
همراه این محصول خریداری شده