باکس رز و شکلات پلکسی

باکس رز و شکلات پلکسی

باکس رز و شکلات پلکسی

امتیاز:
90% of 100
قیمت عادی $‎24.95 قیمت ویژه $‎19.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

با سفارش آنلاین باکس رز و شکلات پلکسی، گل های رز زیبا به همراه شکلات های خوشمزه برای عزیزان شما ارسال خواهد شد. در این باکس فوق العاده سه شاخه گل رز قرمز مرغوب و زیبای هلندی به همراه شکلات های طلایی شونیز درون یک جعبه پلکسی قرار می گیرند. گل های رز قرمز با گلبرگ های مخملی و تو در توی خود همواره یکی از جذاب ترین و بهترین انتخاب ها برای هدیه دادن بوده اند. 3 شاخه رز قرمز که درون یک باکس شیشه ای و باریک قد علم کرده اند به همراه تعداد زیادی از شکلات های طلایی که در طبقه زیرین گل های قرار گرفته اند، باعث شده تا یک هدیه عاشقانه برای تقدیم به محبوب تان پدید آید. برای زیباتر شدن این باکس، در زیر گل ها از خزه و برگ های کاج برای پوشاندن کف باکس استفاده شده است. ترکیب شکلات و گل های رز قرمز که نماد احساسات عاشقانه است، می تواند تمام عشقی که نسبت به معشوق تان پنهان کرده اید را، برای او نمایان کند. ایده و طراحی این باکس متعلق به گل آراهای حرفه ای گلفروشی آنلاین گل بازار است که در زمینه دیزاین گل های عاشقانه تبحری ویژه دارند. شما می توانید این گل را در مناسبت هایی مانند ولنتاین، روز زن، روز دختر، سالگرد ازدواج، ماهگرد دوستی، اولین دیدار عاشقانه، به دنیا آمدن قدم نو رسیده، تشکر و قدردانی، جشن فارغ التحصیلی، عذرخواهی ودلجویی و... برای عزیزان خود در ایران ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 30 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز قرمز هلندی و شکلات شونیز می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، گل ها را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها بهتر است باکس پلکسی را درون ظرف پر از آب قرار دهید یا گل ها را خارج کرده و درون گلدان آب بگذارید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل ها در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس رز و شکلات پلکسی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط