باکس گل شایلی

باکس گل شایلی

باکس گل شایلی

$‎26.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین باکس گل شایلی، شامل یک باکس پر از گل های رنگارنگ است تا بتوانید با آن هرکس را که دوست دارید به گونه ای متفاوت سورپرایز کنید. شما با ارسال این باکس، هدیه ای با گل های رنگارنگ و زیبا تقدیم می کنید تا جشن و شادی آن ها را پر رنگ تر و زیباتر کنید. این باکس گل شامل گل های میخک، داودی، آلسترومریا و ژربرا است که در باکسی مستطیلی کنار هم قرار گرفته اند. سفارش آنلاین باکس گل شایلی با باکسی مستطیلی شکل و همراه با گل های رنگارنگ نامبرده، می تواند مخاطب خاص شما را تحت تاثیر قرار داده تا بتوانید مالک قلب او شوید. چیدمان زیبای این گل ها به گونه ای است که گل های ژربرای بزرگ به صورت زیبایی در سمت چپ و راست باکس و در لابلای انبوهی از گل های داودی، میخک و آلسترومریا قرار می گیرد تا همانند یک باغ گل به نظر برسد. آنچه که در این باکس بسیار به چشم می آید وجود دو عدد گل ژربرا است، گل های ژربرا نماد خوشحالی و موفقیت هستند، به صورتی که دادن این باکس به کسانی که به تازگی به موفقیتی دست یافته اند، برای آن ها شادی مضاعفی به دنبال خواهد داشت. تبریک نامزدی و عروسی، مراسم خواستگاری، به دنیا آمدن نوزاد، استقبال از مسافر، مراسم افتتاحیه، اولین دیدار عاشقانه، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار، عذر خواهی و دلجویی، تشکر و قدردانی، سالگرد ازدواج و... از جمله مناسبت ها و سورپرایزهایی است که می توانید این باکس را برای هدیه دادن در آن در نظر بگیرید.

جزئیات

طول باکس حدود 40 سانت و عرض 15 سانت می باشد.
این باکس گل شامل گل میخک، داودی، آلسترومریا و ژربرا می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:باکس گل شایلی
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط