سفارش جعبه گل الماس

جعبه گل الماس

جعبه گل الماس

$‎36.95
Availability: In stock
امکان تحویل همین امروز

باکس گل الماس یک جعبه گل زیبا و شیک است که گل های زیبای لیسینتوس، رز هلندی و داوودی را در خود جای می دهد. ترکیب رزهای زیبای هلندی، داوودی و لیسینتوس در این باکس گل، جذابیت خاصی را به وجود آورده است. تردید نکنید که عزیزان و اطرافیان شما با دیدن این هدیه، محبت شما را در دل می ستایند. خوشحال کردن دیگران یکی از زیبا ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید، پس با خرید آنلاین باکس گل الماس عشق و شادی را به دیگران هدیه کنید، تا هم حال و هوای دل شما خوب شود و هم باعث ایجاد انرژی بیشتر در مخاطب تان گردد. با سفارش آنلاین باکس گل الماس با گل های رنگارنگ و متنوع بهترین هدیه در جشن ها و شادی هاست. همچنین گل های لیسینتوس که با گلبرگ های لطیف و رنگارنگ خود هر چشمی را خیره می کند. لیسینتوس در هر فصلی یافت نمی شود و تنها مختص فصل بهار و تابستان است. تلفیق رنگ و چیدمان زیبای گل های داوودی، لیسینتوس و رز های هلندی آن چنان زیبایی را به وجود می آورد که از دیدنش سیر نمی شوید. این باکس گل زیبا و شیک را می توانید در مناسبت هایی مثل سورپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه و همچنین عذر خواهی از یک دوست رنجیده خاطر برای عزیزان تان ارسال کنید.

 

جزئیات

ابعاد حدودی این باکس گل در سایز استاندارد به طول 24، عرض 20 و ارتفاع 11 سانتی متر می باشد.
ابعاد حدودی این باکس گل در سایز زیبا به طول 26، عرض 22 و ارتفاع 12 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های لیسینتوس، رز هلندی و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

 

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

Write Your Own Review
You're reviewing:جعبه گل الماس
We found other products you might like!
Related Products