سفارش جعبه گل الماس

جعبه گل الماس

جعبه گل الماس

$‎39.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

سفارش آنلاین باکس گل الماس شامل یک جعبه گل زیبا و شیک است که گل های زیبای لیسینتوس، رز هلندی و داوودی را در خود جای داده است. ترکیب رزهای زیبای هلندی با جذابیت همیشگی خود در کنار گل های پُرپَر داوودی و گل های لیسینتوس با برگ های لطیف در این باکس گل، یک دنیا جذابیت و زیبایی را خلق کرده اند. تردید نکنید که عزیزان و اطرافیان شما با دیدن این هدیه، محبت شما را در دل می ستایند. خوشحال کردن دیگران یکی از زیبا ترین کارهایی است که می توانید انجام دهید، پس با خرید آنلاین باکس گل الماس، عشق و شادی را به دیگران هدیه کنید، تا هم حال و هوای دل شما خوب شود و هم باعث ایجاد انرژی بیشتر در مخاطب تان گردد. چینش این گل ها که توسط گل آراهایی حرفه ای انجام شده به صورتی است که گل های رز در لابلای گل های داودی و لیسانتوس، درون یک جعبه مربعی قرار گرفته تا هر آنچه از زیبایی لازم است را به وجود آورد. این باکس گل زیبا و شیک را می توانید در مناسبت هایی مثل سورپرایز جشن تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تشکر و قدردانی، جشن فارغ التحصیلی و همچنین عذر خواهی از یک دوست رنجیده خاطر برای عزیزان تان ارسال کنید.

جزئیات

ابعاد حدودی این باکس گل در سایز استاندارد به طول 24، عرض 20 و ارتفاع 11 سانتی متر می باشد.
ابعاد حدودی این باکس گل در سایز زیبا به طول 26، عرض 22 و ارتفاع 12 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های لیسینتوس، رز هلندی و داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:جعبه گل الماس
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط