خرید آنلاین سبد گل قاصدک | گل بازار

سبد گل قاصدک

سبد گل قاصدک

$‎16.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

خرید آنلاین سبد گل قاصدک شامل گل های رنگارنگ و زیبای داوودی است که در کنار یکدیگر سبد گل رویایی و شگفت انگیزی را پدید آورده است. گل های داوودی به خاطر رنگبندی متنوع و حس زیبایی که با دیدنش در دل ایجاد می شود، از محبوبیت زیادی برخوردار هستند. دیدن گل داوودی و نگهداری این گل زیبا در منزل سبب ایجاد آرامش در فضای خانه و یا محل کار می شود. با سفارش آنلاین گل قاصدک، شما یک دریا آرامش به عزیزانتان هدیه خواهید داد و آنها را به قدم زدن در ساحل آرام خیال دعوت خواهید کرد. رنگبندی زیبای سفید و سبز و زرد گل های داوودی حس آرام و لطیفی را در وجود عزیزانتان بیدار خواهد کرد. حسی ناب و خاطره انگیز که باعث می شود تا این سفارش گل، تجربه ایی متفاوت و فراموش ناشدنی را برایشان رقم بزند. به یاد داشته باشید که شما با ارسال گل به آنانکه دوستشان دارید، یک دنیا عشق، علاقه و احترام را به آنها هدیه می کنید. طراحی و چیدمان گل های به کار رفته در این سبد گل رویایی و زیبا به گونه ای است که شکل و حالتی گنبدی و مدور گونه به آن می دهد که با با نگاه کردن از هر زاویه ای میتوان رنگهای متنوع و گوناگون به کار رفته در آن را مشاهده کرد. این سبد جذاب و زیبا را می توانید در مراسم های مختلف مانند، این گل مناسب برای خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدارعاشقانه، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از یک دوست، افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان همچنین عذر خواهی از یک عزیز رنجیده خاطر است.

 

جزئیات

ارتفاع حدودی این سبد گل 35 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل های داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار در شهرهای مختلف، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.


شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

 

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:سبد گل قاصدک
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط