ارسال کیک ناردون به ایران | گل بازار

کیک ناردون

کیک ناردون

$‎24.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز
اطلاعات بیشتر
وزن حدودی: 1500 گرم

برای مهر ورزیدن به آن ها که دوستشان داریم ، بهانه های زیادی وجود دارند . یکی از این بهانه ها ، روز تولد است . می توان در روز تولد با خرید هدیه تولد یا سورپرایز تولد ، از این فرصت برای ابراز مهر و عشق استفاده کرد . کیک های تولد سفارشی همه در این راستا پخته و تولید می شوند . یکی از این کیک های سفارشی ، کیک ناردون است . فروشگاه آنلاین گل بازار این کیک خوش طعم و خوش ظاهر را برای سفارش آنلاین کیک عرضه کرده و بنابراین می توانید برای خرید اینترنتی کیک تولد روی این کیک خوش طعم حساب کنید . اگر می خواهید عزیزتان را در روز تولدش سورپرایز کنید ، این کیک زیبا و خوش طعم می تواند انتخابی عالی باشد . جهت خرید آنلاین کیک ناردون در همین صفحه روی گزینه خرید و انتخاب زمان تحویل کلیک کنید .

 

چرا کیک هدیه دهیم ؟

روز تولد بهانه ای برای شاد بودن و البته ابراز مهر و عشق است و قطعاً می توان با هر بودجه و در هر شرایطی، برنامه ای متناسب با آن درنظر گرفت. برای شاد و به یاد ماندنی کردن مراسم تولد می توان از روش های مختلفی استفاده کرد و یکی از این روش ها خرید کیک است . چه برای تولد خودتان و چه برای هدیه به عزیزتان می توانید کیک ناردون را سفارش دهید .

 

سفارش آنلاین کیک از چه شهرهای امکان پذیر است؟

مهم نیست که در کجا زندگی می کنید ، هر کجا که باشید می توانید نسبت به سفارش آنلاین کیک ناردون اقدام کنید . عزیزانی که در خارج از ایران زندگی می کنند می توانند این کیک را سفارش داده، از طریق روش های مختلف پرداخت مبلغ آن را پردخت کنند و سپس آدرسی که در یکی از شهرهای تهران یا کرج مدنظر دارند را وارد کنند و منتظر ارسال سریع کیک باشند . عزیزانی هم که در ایران زندگی می کنند ، می توانند برای خرید آنلاین کیک تولد ناردون از طریق همین صفحه اقدام کنند . گفتنی است که باوجودی‌که کیک از تمامی شهرها قابل سفارش است ، فقط امکان ارسال به آدرس هایی که در تهران یا کرج هستند برای آن فراهم است .


وزن حدودی: 1500 گرم

شرایط و ضوابط:

تزئینات با توجه به فصل بر اساس موجودی روز قنادی تغییر می‌کند و از بهترین محصولات ایرانی استفاده می‌گردد.
کیک به صورت تازه و پخت همان روز ارائه می گردد.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:کیک ناردون
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط