سفارش آنلاین گل با پکیج گل و کیک شاهانه | گل بازار

پکیج گل و کیک شاهانه

پکیج گل و کیک شاهانه

$‎46.95
موجودی: ناموجود
امکان تحویل همین امروز

با خرید آنلاین پکیج گل و کیک شاهانه، یک هدیه ای مناسب به عزیزان تان در تولدشان تقدیم کنید. سفارش آنلاین پکیج گل و کیک شاهانه، شامل یک کیک بسیار خوشمزه و یک باکس گل زیبا است که می تواند یک سورپرایز عالی برای غافلگیر کردن عزیزان تان باشد. باکس گل این پکیج شامل گل های رز هلندی با رنگ های بسیار جذاب و متفاوت است. همچنین یک کیک زیبا و خوش طعم که می تواند کام همه را شیرین کند. اگر تولد عشق تان نزدیک است با ارسال این پک او را در بهترین روز سالش سورپرایز کنید. گل های رز هلندی همواره به خاطر رنگ های جذاب و همچنین ماندگاری زیاد پر کاربردترین گل در صنعت گل آرایی بوده است. برای آن که بتوانید عشق و احساس ناب تان را به کسی که دوستش دارید منتقل کنید ، شاید یکی از بهترین راه ها ، خرید گل رز باشد. رز هایی رنگارنگ که دل هر مخاطب خاصی را عاشق خود خواهد کرد. شما می توانید این گل و کیک را در مناسبت هایی مانند، تبریک نامزدی، سالگرد ازدواج و دوستی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از عزیزان، عذر خواهی از یک دوست و در نهایت افتتاحیه نمایشگاه یا فروشگاه برای عزیزان خود از راه دور ارسال کنید.

جزئیات

ارتفاع باکس گل حدود 13 سانتی متر، و طول 29 سانتی متر می باشد.
این باکس گل شامل گل های رز هلندی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.
در صورت اتمام گلدان و یا باکس گل فوق، گلدان و یا باکس گلی زیبا، هم ارزش و مشابه با عکس ارسال می شود.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، باکس گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج باکس را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پکیج گل و کیک شاهانه
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط