سفارش آنلاین پکیج گل و کیک قاصدک | گل بازار

پکیج گل و کیک قاصدک

پکیج گل و کیک قاصدک

$‎24.95
موجودی: موجود
امکان تحویل همین امروز

 خرید آنلاین سبد گل قاصدک شامل گل های رنگارنگ و زیبای داوودی است که در کنار یکدیگر سبد گل رویایی و شگفت انگیزی را پدید آورده اند. گل های داوودی به خاطر رنگبندی متنوع و حس زیبایی که با دیدنش در دل ایجاد می شود، از محبوبیت زیادی برخوردار است. خرید گل داوودی و گذاشتن آن در فضای خانه سبب ایجاد آرامش می شود. با سفارش آنلاین سبد گل قاصدک، شما یک دریا آرامش به عزیزانتان هدیه کرده و آنها را به قدم زدن در ساحل آرام خیال دعوت خواهید کرد. رنگبندی زیبای سفید و سبز و زرد گل های داوودی حس آرام و لطیفی را در وجود عزیزانتان بیدار خواهد کرد. حسی ناب و خاطره انگیزی که باعث می شود تا این سفارش گل، تجربه ایی متفاوت و فراموش ناشدنی را برایشان رقم بزند. چیدن گنبدی رنگ سبز، سفید و زرد گل های داودی درون یک سبد حصیری سفید همچون یک تپه ای است که این گل ها بر روی آن روییده است. گل های داودی نماد خوشبینی، لذت و وفاداری به معشوق است. گل آراهای چیره دست گل بازار سبدی با گل های داودی طراحی کرده اند تا شما بتوانید یک دنیا مفهوم و حس خوب را با هدیه دادن این سبد گل در عزیزان تان ایجاد کنید. این گل مناسبت برای خواستگاری، تبریک نامزدی، تبریک عروسی، سوپرایز تولد، سالگرد ازدواج و دوستی، اولین دیدار عاشقانه، تشکر و قدردانی، تبریک به دنیا آمدن قدم نو رسیده، استقبال از مسافر، مراسم افتتاحیه، جشن فارغ التحصیلی، عیادت از بیمار همچنین عذر خواهی و دلجویی است.

جزئیات

ارتفاع سبد گل حدود 25 سانتی متر می باشد.
این سبد گل شامل گل داوودی می باشد.
همراه این محصول پیام شما نیز بصورت زیبا و رایگان، آماده و ارسال می شود.
با توجه به فصول و گل فروشی های گل بازار، تزئین گل ها و رنگ گل های تزئینی ممکن است با عکس کمی متفاوت باشد.

شرایط نگهداری

جهت ماندگاری بیشتر، سبد گل را در معرض نور مستقیم خورشید یا هیچ وسیله گرمایشی قرار ندهید. برای آبرسانی به گل ها رطوبت موجود در اسفنج سبد را روزانه بررسی کنید و در صورت نیاز به مقدار لازم اسفنج رامرطوب کنید، سعی کنید از آب پاشی مستقیم به خود گل ها خودداری کنید. بهتر است گل در دمای نسبتا خنک نگهداری شود.

نحوه ارسال

گل های سفارشی شما توسط سفیرهای گل بازار در تاریخ مورد نظر به آدرس عزیزان شما ارسال می گردد. ما تضمین می کنیم، هدیه شما در تاریخ مقرر تحویل گردد، تا حداکثر سورپرایز را برای عزیزان شما ایجاد کند.

نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:پکیج گل و کیک قاصدک
ممکن است این محصولات را نیز دوست داشته باشید!
محصولات مرتبط